Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem tudom, hogy neki tetszem-e, mit tegyek? Ha igen, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Kb. augusztusban találkoztam egy lánnyal, aki Ausztriában él, de elég gyakran jár Magyarországra. Jóban vagyok a családdal, a testvérével, szüleivel, nagymamájával. Több dolog is esélyessé teszi, hogy bejövök neki, de amíg nem megyek biztosra, nem szeretnék lépni, nehogy beégjek! Mit javasoltak? Honnan tudjam, hogy neki bejövök-e? És ha igen (a jelek szerint), hogy mondjam el?) Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. márc. 1. 22:12
 1/3 anonim válasza:
Miért nem csinálod azt, hogy tegyük fel, hogy tetszel és akkor te mit szólnál hozzá? Ő meg elmondja. Ez amugy bevált már nekem.
2020. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vágom min lehet beégni... Elmondod, hogy bejön neked és kész. Ha neki nem jössz be, hát nagy kaland, senki sem fog ez miatt lenézni/cikizni stb. (aki igen, azt kb. annyira is kell komolyan venni). Legalább megszűnik a bizonytalanság. Hidd el, k**va szar bizonytalanságban lenni ilyen téren.
2020. márc. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most ezt nem sértésből, de inkább találd ki te!


Egyébként szerintem találkozz vele minél többet és enyhén kezdd el jelezni neki, hogy mit érzel. Pl ha mentek valahova, közel menj hozzá, kerülj olyan helyzetekbe, ahol megfoghatod a kezét stb.

2020. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!