Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem még? Vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem még? Vagy csak unalmas a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Fél éve vagyok eggyütt a párommal és mostanába nehezebben értünk szót de attól még jó a kapcsolat és szeretjük egymást. De viszont kb két hete sokszor gondolok arra hogy de jó lenne újra beleszeretni valakibe. Hogy de jó lenne egy randi mással ahol szépen kisminkelem magam, csinosan felöltözök es elmegyünk valami szép helyre. Lényegében azon gondolkozok sokat hogy nagyon jó lenne újra átélni azt hogy valakibe bele szeretek és ismerkedünk. Én nagyon szeretem a páromat legalábbis úgy érzem. De szerintetek ez arra utal hogy nem szeretem? Vagy hogy hiányzik valami a kapcsolatunkból? Vagy talán hiányzik az izgalom a kapcsolatunkból? Azért azt hozzá szeretném tenni hogy elég egyhangú mostanába minden. Semmi új helyre nem megyünk, általába csak itthon vagyunk. Ha el is megyünk valamerre akkor ugyan azokra a helyekre. A párom inkább olyan otthon ülős típus én viszont egésznap mennék valamerre. Talán ettöl lehet?



2020. márc. 19. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezen mentem keresztül, ő nem volt hajlandó kompromisszumokra ezért otthagytam. Mond el neki, hogy neked ez unalmas. Mikben szeretnél változtatni, és hogyha hajlandó változtatni és mégsem érzed azt amit kéne és szeretnéd, lépj ki belőle.
2020. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egymáshoz csiszolódtatok, tök jó, hogy -nemtom volt-e alapból- de szal tök jó, hogy nincs konfliktus, és a heves, szenvedélyes szerelmetek átalakult szeretetté.

De gondolom nagyfokú szeretetté. De lehetségesnek tartom, hogy egy idő után a legtöbb kapcsolatnak ez lesz a sorsa; de szerintem ha amúgy imádjátok egymást, csak nem szerelemből, akkor nagyon jó társat találtál magad mellé. Hogyha amúgy mindenben passzoltok.

Amúgy mostanában szerintem ne is nagyon mászkáljatok ki, csak amennyit mindenképpen muszáj, majd ha jóra fordulnak a Nagyvilág dolgai, majd mentek újra.

2020. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*várjunk csak ,most látom,hogy a tini-kategóriában van a kérdés, akor azesetben lehetséges hogy mégsem teljesen helytálló a válaszom.
2020. márc. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!