Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal már 3 éve eggyütt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már 3 éve eggyütt vagyunk. Most vagyok 17, kezd "komolyabb" lenni a kapcsolatunk. Nem tudom hogy mennyire érdemes sokáig eggyütt lenni vele. Nagyon szeretem, de még nem volt más barátom ergo nincs hassonlítási alapom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem szeretnék szakítani, mert tényleg szeretem, de szeretnék "tapasztalatokat":D más fiúkkal:/

2019. máj. 12. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha ez az érzés előjött benned az nem jelent sok jót sajnos. Ha újdonságra vágynál akkor azt mondom, beszéljétek meg és változtassatok. De jelen esetben nem erről van szó. Ha nem fog változni, akkor jobban jár mindkettőtök ha minél előbb szakítasz. Tapasztalat.
2019. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Részvétem.
2019. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 White_Another ***** válasza:
88%

Igen, és az ilyen történetek végén lesz az, hogy a lány próbálja visszasírni magát, de a fiúnak nem kell belőle.


Szerintem inkább maradj a barátoddal és maradjon meg benned az, hogy nála jobbat nem kapnál.

2019. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
52%
Tipikus r...c.
2019. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell mérlegelned, hogy mennyire érné meg neked, hogy eldobj valakit sok más bizonytalan kalandért. Ha egyáltalán összejönnek a számításaid és lesznek tapasztalataid. De lehet csak csalódásaid lesznek.
2019. máj. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Az ilyen csajok 8-10 év múlva csak a sexnek élnek, miután elváltak. Bepótolják azt, ami kimaradt. Sose voltam annak híve, hogy 13-14 évesen lekösse magát valaki egy életre.

Válts, amíg nem késő.

2019. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha ez előjött nem vagy belé szerelmes, és nagyon max egy ev lesz ez. Ha szerelmes lennél nem fordulna meg ilyen a fejedben,ha meg is, 10 percre ra elmulna. Nem vagy szerelmes.
2019. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
49%

😱leszakad a pofám. Bocsi az offért.

Vele képzeled magad a jövőben vagy nem? Ha nem akkor szakíts és kezdj élni, hogy ne járj úgy ahogy a 6os írta. Ha meg őt látod a gyerekeid apjaként akkor maradj vele.

2021. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!