Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátomnak április elején...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak április elején lesz a szülinapja és így a vírus miatt nm is tudunk találkozni és így mit tudok neki adni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem egy cipőben járunk. Én fel fogom hívni video cahten és úgy beszélünk. Az ajándékot pedig akkor kapja meg ha majd találkozunk.
2020. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez jó ötlet de mi kb minden nap beszélünk és valami különlegeset szeretnék neki😬
2020. márc. 20. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj neki egy személyes, szívből szóló verset. Én ezt tenném. Szerintem nagyon aranyos ajándék😊
2020. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy add fel neki csomagban. Vagy az nem opció?
2020. márc. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csinálj neki a képeidről, közös fotókból egy videót, mondjuk a kedvenc zenéje szóljon közben..

Vagy ha ez túl bonyolult, akkor egy szexisebb, fehérneműs fényképet ;)

2020. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is verset adnék, írd le valami szép, rózsaszín betűkkel, valami szép népi mintás szegéllyel, és azt fotózd be neki, vagy lehet gépen is akár ilyet csinálni, még sima paintben is. :)
2020. márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasikat aztán nagyon érdekli mind a vers, mind az, hogy milyen betűvel van írva, meg milyen a keret :D
2020. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én értékelném aversírást, de én írtam R..na nem írhatok nevet, szóval elég sok dalszöveget, meg am is művészlélek vagyok :D nem értem miért is nem talizhattok egyszer ugyis meg kell halni nem m1 mi visz el? :D Jo ez kicsit morbid I'm sorry :D Bocsi mindenki :D


Szerintem is majd ha taliztok odaadod az ajcsiját pont abban az oraban amikor szuletett nem tudom tudod e hivd fel és reggel kelj korabban mint o és ird le neki h koszonod h van neked mennyire szted meg vmi nyálas dumát próbálj meg nagyon hihetően eloadn iaztan ird oda h hiányzik és h szeretd és h alig varod talizzatok

2020. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!