Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ilyen körülmények között...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen körülmények között ismerkedni?

Figyelt kérdés
Végre sikerült találnom egy normális lányt, aki tetszik is. Már több napja dumálunk, és elég jól kijövünk. Már szóba került a randi is, és mindketten nagyon benne lennénk, viszont a jelenlegi vírushelyzet miatt sajnos egyenlőre ez nem megvalósítható. Se egy mozi, vagy színház nincs nyitva. Az éttermek, és a kávézók is csak 3 -ig vannak nyitva. Viszont mi diákok vagyunk, és nálunk például tök komolyan veszik az e-oktatást, ami helyes is, minden órán meg kell jelennünk. Ez azt jelenti, hogy alapból akkor végzünk a tanulással, amikor a szolgáltatók zárnak. Illetve a szüleink se szívesen engednek ki minket, és megmondom őszintén, én is a legszívesebben otthon maradok ebben a helyzetben. Szerintetek így mi lesz? Nyilván senki se tudja, hogy meddig fog fennállni ez a helyzet, szerintem minimum 1 hónap, de még az is benne van hogy az egész nyarunk rámegy. És meg kell mondanom őszintén, már az 1 hónap is necces tali nélkül. Sajnos nem nagyon lehet mást tenni, de szerintetek mi lesz ebből? Hónapokon át csak instán fogunk dumálni? Vagy mit ajánlotok?

2020. márc. 19. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el telefonon beszélgetni, hívjátok fel egymást, ez is már egy kicsit "intimebb" dolog, mint csak irogatni egymásnak. Ha úgy van, akkor később videochateljetek is.
2020. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Simán találkoznék vele tanítás után. Eleinte nem ciki elmenni sétálni közösen vagy bármi hasonló.
2020. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Telefon, videochat. Az a legbiztonságosabb a jelenlegi helyzetben.
2020. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is ezen gondolkozom. Tetszik egy évfolyamtársam az egyetemről. Pont mielőtt bezárták volna az egyetemet, kezdtem rájönni, hogy talán én is bejövök neki. Akkor mondtam azt, hogy na most figyelek a jelekre. Szóval nagyon csalódott vagyok azóta,hogy többet nem láthatom. Ma rávettem magam, hogy írjak neki egy béna indokkal, de addig húztam az időt, amíg szerintem lefeküdt. Remélem holnap válaszol és elbeszélgetünk. :) Mi messze lakunk egymástól. Sok bennem a kérdés, nem vagyok biztos a saját érzelmeimben sem, nem tudom ő mit gondolhat... Nagyon rosszkor jött ez az egész. De kitartást nektek és remélem minden jó lesz. :) Ha van valami erdős rész vagy olyan hely, ahol nem járnak emberek, esetleg este szerintem kicsit találkozhattok, ha van lehetőség.
2020. márc. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!