Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen témák érdekelnek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témák érdekelnek egy lányt, milyen témákat hozzak fel? 18/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy lány, aki hónapok óta tetszik és nem merek ráírni. Az egyik dolog amitől félek az az, hogyha esetleg válaszolna, akkor sem tudnám, hogy hogyan tartsam fent a figyelmét, nem lennének közös témáink. Igazából ez egy probléma nálam, hogy nagyon kevés emberrel tudok beszélgetést fent tartani és általában csak kínos csönd lesz a vége. Azok alapján amit tudok, eléggé visszahúzódó, úgyhogy nem tudom bízhatok-e abban, hogy ő hozna fel témát.

2020. márc. 24. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát egy idegennek, aki a semmiből ráír, valószínűleg nem hozna fel témákat. Ki kellene találnod valami sztorit. Ha láttad már élőben, akkor azt, hogy láttál egy rá hasonlító lányt, lehetett-e ő vagy, ha egy suliba jártok akkor azt. Nagyon nehéz lesz, ha sikerül is, kicsit több infót írhatnál.
2020. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy iskolába jár, azt hiszem 10-es, de nem vagyok benne biztos. Ha jól emlékszem, közös általános iskolába is jártunk. Nem nagyon tudom milyen információra gondolsz, ha kérdezel valami konkrétat, arra szívesen válaszolok.
2020. márc. 24. 22:16
 3/9 anonim válasza:
22%
Sok minden nem érdekli ezeket.S ha igen azoknak erőltetik meg magukat akik tetszenek nekik.Szóval beszélj a pénzről,autódról stb.
2020. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
#2 Na ez pont jó kezdésnek. "Szia! Feldobott ismerősnek ajánlásnak a Facebook, nagyon ismerős voltál, ezért jelöltelek be. Viszont ha jól emlékszem, akkor te is az xy ált. suliba jártál, igaz?" Innentől a suli is lehet jó téma, ha normális lány, akkor itt már meglesz az a kapocs, ami kicsit kiemel a full idegenek közül és lehet, hogy ebből kommunikatív lesz. Ha nem, akkor majd folyt.köv.
2020. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz kínos csend ha megvan a kölcsönös szimpátia
2020. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hármas téged nagyon csúnyán bánthattak

ha ennyire negatív véleménnyel vagy a lányokról

Hozzáteszem ez nincs így és ezek a skatulyázgatások meg általánosítások sokat elmondanak

Lehet neked pénzed meg autód ha vérbeli b.arom vagy

Egyébként szokás mondani kereslet megtalálja a kínálatot

Tehát ha olyan csajokba futsz bele akiknek az fontos hogy van autód meg pénzed valószínűséggel te is az ilyen felszínes semmiket keresed a nőkben

Kérdező amit a kettes mond az szerintem jó lehet

Bár az ilyen netes ismerkedésnek nem sok jövőt jósolok

17/l

2020. márc. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Sok itt a búza, csak kevés a sör.
2020. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


Ilyen kérdések után szépen beálltál a búzák sorába.

2020. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fruzsa8 válasza:
hogyha nem írsz neki sosem tudod meg, hogy mi lehetett volna. szerintem bátornak kell lenned:)
2020. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!