Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Januárban jött egy új fiú az osztályunkba, és már első látásra megtetszett. Kiderült, hogy van barátnője, de én nem tudom kiverni a fejemből. Folyton csak rá gondolok, pedig nem éppen az ideálom, csak helyes. Igazából a belsője nem is tetszik, csak a kinézete.
2020. márc. 25. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Változtass a személyiségeden, kérdésedből az jön le, hogy eléggé felszínes vagy, legalábbis párválasztás terén. Ha vége ennek a vírus mizériának próbálj meg úgy ismerkedni, hogy sokat beszélgetsz, megismerd a másikat. Hosszútávon nem bírnád ki olyan ember mellett aki helyes, de belül unszimpatikus.
2020. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Háát. Nem is akarok vele összejönni, ez tudom , hogy csak plátói, mivel van barátnője. Bár én meg nem láttam a barátnőjét de megnéztem és képeken annyira nem szép meg elvileg eleg balhés lány de nem ismerem
2020. márc. 25. 14:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress helyette mást, beszélgess olyan sráccal aki úgy igazán a tettei miatt szimpatikus

Meg ha csak a külseje tetszik a srácnak az meg nem nagy szám, szóval engedd el

A magad érdekében

Tereld el a gondolataidat, koncentrálj másra. Nem fontos olyannyira a srác neked, ne pazarold rá a gondolataidat🤣🤙

Tudom hogy jól néz ki, a szitu is ismerős. De ha a dolog mögé nézel, nem látsz semmi okot ami miatt érdemes lenne ez az egész vágyódás

Szedd össze magad;)

2020. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!