Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Adnom kene az exemnek 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnom kene az exemnek 2 eselyt vagy megprobalni tovabb lepni egy nagyin rendes sraccal? (en lennek az 1. baratnoje) többi lent.

Figyelt kérdés

Volt egy srac akivel jartunk, de nem tartott sokaig.. Nem bant velem jol..de en szerettem..

Mikor mar azt hittem tul vagyok rajta, megismertem egy masik sracot, nagyin joba lettunk, aztan megvolt az 1. Csok stb stb..ez kb mar 1 honapja volt. Nem vagyunk egyutt meg.. Tenyleg nagyon rendes velem, aranyos, igy banik velem mint egy hercegnovel..

Viszont par hete ramirt az exem.. Nagyon hianyzok neki.. Lattam rajta h tenyleg hianyzok neki es h szeret.. Elkezdett hianyozni nekem is..

Most nemtudom mit tegyek.. Ossze vagyok zavarodva, nemrudom mit akarok😣

Valaki valami jo tanács? ❤️


2020. ápr. 3. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul bánt veled az exed és még te vissza akarsz menni hozzá? Csak rádírt, szóval nem igazán láthattad rajta hogy hiányzol neki és hogy szeret téged, max a szavaiból tudtad ezt kikövetkeztetni. Viszont a helyedben én a másik sráccal sem jönnék össze. Jól elvagytok meg minden, jól bánik veled, erre jön az exed aki nem így tett és rögtön azon gondolkodsz inkább újra vele lennél. Semmi értelme összejönni a második sráccal sem, ha ennyire nem vagy biztos az érzéseidben. Maradj egyedül egy kicsit. Tedd túl magad az exeden és majd akkor kezdj el ismerkedni ha készen érzed magad egy új kapcsolatra. :)
2020. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ertem, miert hulyitenem en?? Rendes vagyok vele meg minden.. De mem teszi meg azt a lépést h megkerdezze h lennek e a baratnoje..
2020. ápr. 3. 00:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hívjuk őrületnek, amikor egy döntés többszöri megismétlésénél eltérő eredményt várunk....


Ne legyél hülye.....

2020. ápr. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3.
2020. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint keress egy harmadik srácot. Kis szünet után.
2020. ápr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!