Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy reagálnátok ha egy lány elmondaná nektek tök őszintén hogy belétek szeretett?

Figyelt kérdés
Nem most történt de a karantén miatt nagyon nagyon sokat gondolok erre. Szóval van egy fiú barátom már igen rég óta, nem is tudom hogy hívható-e barátnak. Én mindig is próbáltam vele jó kapcsolatot ápolni, de félesélyes volt hogy kiröhög vagy konstruktív. Mai napig magam sem értem miért, de beleszerettem, vagyis nagyon olyan érzés ez. Mivel soha semmi ilyet nem éreztem (tudatosan nem akartam mert éreztem hogy nagyot fogok csalódni) még, ezért szerettem volna neki is elmondani, hogy nem értem hogy ez pontosan mi. Meg nem is tudom mit vártam, egy kis kedvességet és megértést talán. Elhívtam kávézni ( fizettem neki) aztán semleges dolgokról beszélgettünk, közben sétálgattunk. Egyszer csak megálltam vele szembe fordultam hogy elmondhassam hogy miért is vagyunk most itt. Elkezded mondani hogy: “ Nem is tudom mit és hogyan kéne most tennem, de akkor inkább mondom, hogy szerintem beléd szerettem...” erre ő teli erőből pofonvágott ami nagyon fájt majd elment hogy “gondolkozzak el az érzéseimen”. Ját most jópár évig, fiúkkal barátkozni sem szeretnék, nehogy megint ilyen hülye legyek. Ti is így reagáltatok volna, ha egy lány őszintén elmondja amit érez?

2020. ápr. 12. 00:08
1 2
 1/12 Stark2000 ***** válasza:
86%

Nem, nyilván nem. De szerintem jobb is, ha nem viszonozza. Ne haragudj meg, de miért engedted, hogy arcon vágjon FIÚ létére? Szerintem semmit sem vesztettél, ha engem kérdezel. Illedelmesen és "szépen" is vissza lehet utasítani valaki érzéseit, kis empátiába még senki nem halt bele.

Egyébként nagyon emberfüggő ez a dolog. Ha arra a személyre gondolok, akitől szeretném ezt hallani, nyilvánvalóan a fellegek felett járnék ha bevallaná nekem azt, hogy szeret. Ellenben sok olyan személy is van, akitől hiába hallanám, sajnos nem váltana ki belőlem érzést. Te most rossz embert fogtál ki, sajnos ez benne van a pakliban. Ettől függetlenül bátor dolog volt, hogy elmondtad, pláne lány létedre. Ne gyászolj sokáig, és fel a fejjel.

2020. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Remélem ez csak kitaláció.


Ha pofon vágott, jelentsd fel. A testi erőszak az állatoknál, illetve a majomhoz közelebb álló embertársainknál divat.

2020. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Uhh hát ez azért jó erős (már ha nem kamu)

Én a helyedben tuti visszaadtam volna, hogy azért tudja hol a helye🤜

Nem vagyok srác, de az tuti hogy nem ilyen módon kell visszautasítani a hölgyeket. A srác meg valszeg flúgos volt, mert minden embernek jól esik, mikor éreztetik vele hogy szeretik és nagyon nem így szoktak reagálni..

2020. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Kamu...
2020. ápr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Az eleje kísértetiesen hasonló az én történetetemhez.
2020. ápr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Kamu. Ha meg nem, jó egy bunkót szemeltél ki, ha arcon vág eegy lányt. De ha neked is csak ennyi erre a reakciód,akkor te sem vagy különb.
2020. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bunkó

Egy lányra nem emelünk kezet

2020. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Lány vagyok, és nem fiú, de nekem is van hasonló sztorim. Már odáig, hogy volt (és még most is) egy fiúbarátom, akibe jópár haverként együttöltött év után beleszerettem. Kb fél év kellett ahhoz, hogy eljussak oda, hogy mindenképp el akarom mondani neki. És hát meg is tettem (ekkor volt június eleje, még 2 hét volt a suliból). A srác nagyon aranyos volt, annyit mondott, hogy most őszintén fogalma sincs hogyan kéne reagálnia, mert nem volt még ilyen helyzetben. De mindezt rettenetesen udvariasan. Szóval kedves kérdező, nem minden fiú olyan ... mint akit te kifogtál.

A történet folytatásaként következő év szeptemberétől padtársak lettünk és azóta talán méginkább összebarátkoztunk, szóval most minden happy😄

2020. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Egyik normális srác sem reagál így.
2020. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7 SENKIRE nem emelünk kezet nyomós ok nélkül.Viszont ez mennyire bunkó már....Én nem bántottam volna,de az biztos,hogy elkezdtem volna veszekedni.(lány vagyok.)Ez egyik nemtől se elfogadott.Biztos nagyon rossz lehet most,ne aggódj nem érdemelt meg téged.Ha sírhatnékod van,nyugodtan sírj,ha akarsz szívesen beszélgettek veled.
2020. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!