Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kideríteni, hogy összejött-e mostanában a nekem tetsző lány egy haverommal?

Figyelt kérdés
A lány nem olyan rég szakított, de a haverom az ő egyik legjobb barátja, és van rá esély, hogy a jelen helyzetben messengeren esetleg a barátom már komolyabban elkezdett próbálkozni a lánynál. A lány nekem is barátom, én csak a tanulásban segítek neki most legtöbbször, néha beszélgetünk másról is, de én nem a facen akarok szerelmet vallani, viszont a haverom kicsit nyomulósabb, ő lehet megtenné. Nincs olyan közös barátunk, akit teljes bizalommal kérdezhetnék meg, és se a lányt se a barátomat nem akarom zargatni ezzel, nem szeretném, hogyha kiderülnének az érzéseim.

2020. ápr. 16. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a haverokat nem akarod megkérdezni, akkor csak közvetlen tőlük tudhatod meg. Egyébként nem tudom mit takarhat a nem olyan rég, de lehet számára friss a szakítás, így nem akar majd a haveroddal összejönni, bármennyire is próbálkozik. Egyébként nem kell szerelmet vallani neki, de ráírni szerintem ráírhatsz. Mondtad hogy szoktatok beszélgetni néha másról is, így én úgy gondolom, nyugodtan megkérdezheted hogy van, hogy érzi magát. Talán kitudsz deríteni így is valamit.
2020. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a legjobb haverod poénosan is rá kérdez hetel bejön-e neki az a lány. De azt írtad a lánnyal is szoktál beszélgetni óvatosan tőle is kipuhatolhatod, hogy tetszik-e neki a barátod.
2020. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!