Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok olyan történeteket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok olyan történeteket mesélni, amikor ti vagy egy ismerősötök újra összejött az exével?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottunk, abszolút látok rá esélyt, hogy újra összejöjjünk, de így is nagyon szomorú vagyok.

Ha valakinek van ilyesmi motiválö története, szívesen hallanám ;)

Mindketten 17 évesek vagyunk

A segítséget előre is köszi :)



2018. júl. 9. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
1 évig voltunk együtt, aztán egy másik "menőbb" fiú elcsavarta a fejét. Azt mondogattaa lány, hogy felejtsem el örökre, mert már a másik fiút szereti, keressek magamnak mást. Teljesen reménytelennek tűnt már az egész, de bíztam magamban, és abban, hogy tudtam az a másik fiú csak szórakozik vele, és úgy is győz az igazság és a tisztesség. Így is lett, 1 hónap után sikerült visszaszerezni, és bebizonyítani, hogy nem minden a menőség. Néha néha találkozgattam vele, éreztettem vele, hogy mi az "igazság", és láttam rajta, hogy érzi, hogy hülyeséget csinál. Igaz, utána fél évre rá megint szakítottunk, de azt már én tettem meg, mert kibírhatatlan volt a viselkedése (elfizetőslányosodott).
2018. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az en történetem minden, csak nem motiváló. Röviden annyi, hogy 2 exemmel is osszejottem ujra (az egyikkel 2szer is), de egyiknek sem lett szep vége. A szakitas után igazából egyikkel sem beszéltem soha többet. Az utolsó ilyen óta tartom magam ahhoz, hogy a szakitasnak oka van, es az ok ugyanúgy megmarad akkor is, ha ujrakezdjuk.
2018. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig minden újrakezdős pár szakított a környezetemben. Teljesen természetes, hogy remènykedsz az újrakezdésben. Ez amolyan vèdekező mechanizmusa az agynak, hogy ne őrülj meg. Ez az állapot eltart pár hónapig, aztán szép lassan látni fogod, hogy jobb ez így. Egyre kevésbé akarod majd újrakezdeni. Nyilván benne van a pakliban az újrakezdés, de az igazából csak időhúzás.
2018. júl. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso baratnommel ujra osszejottunk miutan szakitott (monkeybranchelt egy masik fickohoz). Kb. egy het utan elojottek a korabbi problemak, kb. fel evig voltunk utana egyutt, soha tobbet ilyet!

Viszont utana osszejottem azzal a lannyal, aki az unokatesojanak volt az exe. Mar reg szakitottunk vele is, de a mai napig nagyon joban vagyunk.


Eleg biztato? :)

2018. júl. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az egyik barátnőm szakított a barátjával pár hónap kapcsolat után, mert úgy érezte hogy barátokként jobbak voltak. A szakítás után rájött, hogy mennyire hiányzik neki a párja, ezért megkérte hogy találkozzanak, és a találkozón megcsókolta. Azóta is együtt vannak, most már majdnem 4 éve.
2018. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!