Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi az esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esélye annak, hogy válaszol az üzenetemre egy elég ismert hazai youtuber?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus az életmódja, szívesen beszélgetnék vele, sok mindenben hasonlítunk is szerintem. Előfordulhat, hogy egy egyszerű lánynak visszaírjon?

Fiú youtuberről van szó

17/L vagyok.


2020. ápr. 18. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, de mi a youtuber neve?
2020. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nincs rá sok esély szerintem, de egy próbát megér. Ha magyarról van szó, akkor több az esélye hogy esetleg visszaír.
2020. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak at kell mennem a szomszedba es bekopognom hozza. Lehet, hogy ugyanarrol a szemelyrol van szo, ha autos youtubert keresel. Irjal neki aztan majd kiderul.
2020. ápr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért hiszed azt, hogy sokban hasonlítotok, mert direkt szeretne a nézőinek szimpatikus lenni és erre különböző trükköket használ.

A te életed és életviteld sosem lesz olyan mint egy Youtuberé/influenszeré.


Ha szingli, 90% hogy valójában már réges rég van egy nagyon kedves barátnője, de nyílvánvalóan nem akarja nagydobra verni.


Nekem 1500-2000 követőm van, de rengeteg paraszt betalál a magánéletembe ezzel az ürüggyel. Ha jóval több követője van, észre se fogja venni, én se szoktam már.


Elérhetőbb és maszk nélküli valós személyt keress, ne idolt. "Ne nézz be a függöny mögé"

2020. ápr. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ha szia mizut irsz akkor biztos nem.
2020. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!