Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van a városunkban egy eléggé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a városunkban egy eléggé ismert szórakozó hely. Sok városból, faluból járnak ide. Sztetek van közöttük normális kapcsolatra vágyó, vagy ilyen helyre csak bunko, , még ma ágyba viszlek " félék járnak?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Utóbbi.

A szórakozó helyek nem a rendes kapcsolatok kezdetei.

2016. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vannak rendes emberek is ilyen helyeken. Nem kell rögtön azt hinni, hogy ha valaki szórakozni jár, akkor rögtön egyéjszakázni szeretne. Én is jelen vagyok néhány alkalommal az ilyen helyeken és nem azért megyek, hogy skalpokat gyűjtsek, hanem azért, hogy kikapcsolajak. (Viszont valóban óvatosnak kell lenni, mert természetesen vannak "vveszélyt" jelentő emberek is.)
2016. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, de komoly kapcsolat iránt szoktam nézelődni bulikban (is). Nem az a típus vagyok, hogy akkor most egy részeg csajt megdöngessek. Neki se lesz jó, én pedig nem szeretem ha miattam valami rossz egy lánynak. Lehet engem emiatt cikizni, de engem így neveltek és úgy gondolom, hogy így jobb.
2016. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!