Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok írni már neki, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok írni már neki, de mégis?

Figyelt kérdés
Ráírtam régi óvodatársamra aki akkor tetszett, megkérdeztem tudja-e ki vagyok, mondta hogy igen, megkérdeztem milyen azóta a suli, mióta elköltöztem mondta ugyan az, én mondtam hogy volt osztálytársam mondta hogy sok lett az osztályba a rosszabbik roma, nem a normálisak, kérdezte melyik osztály, leírtam, látta de nem válaszolt.Lehet zavaros, de nem akarok már írni, de mégis, de az az érzés hogy ne írjak erősebb.Mi legyen?

2020. ápr. 19. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Láttam mostanában több ilyen kérdést teszel fel.

Szerintem nem vagy elég érett egy kapcsolatra, inkább hagyd békén ha nem tudsz hozzá barátilag közeledni.

Alapvető dolgokat nem tudsz eldönteni, ennek biztosan nem lenne jó vége.

2020. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazad van amúgy :D
2020. ápr. 19. 15:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért írok ki ennyi kérdést vele kapcsolatban, mert már nagyon unatkozok és csak GYK-zni tudok, meg ráírni régi emberekre.
2020. ápr. 19. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is minden percben ujra ráírnák a kiszemeltemre , de mégse teszem.

Most neki kell jeleznie , hogy akar e valamit.Az első lépést meg tetted , továbba benne van az érzés az emberbe hogy zaklatod , még ha nem is így van.

úgy hogy lányok ez egy jó tanács amit meg kéne fogadjatok ha tetszik a srác.

2020. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok :D
2020. ápr. 19. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!