Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg akarok halni, mert az...

Meg akarok halni, mert az életben semmi sem sikerült. Miért lenne érdemes mégis élni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 24. 12:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
31%

Akkor tedd meg, ne légy nyúl! Mit írogatod ide kifelé?

Tudod mi a legfontosabb az életbe?? Az egészség! Nem az hogy "megakarok halni"!

Nekem már több mint kettő hete majd szét megy a fejem, erős fájdalom csillapítót szedek de abból is egyre több kell, ct köv hét csütörtökön lesz! Szted?? Én hogy érzem most magam? Hát nem úgy hogy meg akarok halni! Ne akarj te még meghalni, semmi olyan "eget verő" értelme nem lenne.

2017. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az én egészségi állapotom rosszabb egy egyszerű fejfájásnàl.
2017. nov. 24. 12:31
 3/27 A kérdező kommentje:

És azt írok ide, amit akarok, mivel ez egy kérdezős oldal és nem ütköztem veke szabályzatba. Kapaszkodót kértem az élethez, amiért érdemes lehet még küzdeni. Olyanok ne írjanak, akik belém rúgnak, mint az első. Fáj a lelkem.

Mi ehhez képest egy fejfájás...

2017. nov. 24. 12:40
 4/27 anonim ***** válasza:
45%
Mesélj, mi a baj? :(
2017. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%
Jézus szeret, ne vágj eret! :)
2017. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
összeomlás
2017. nov. 24. 12:55
 7/27 anonim ***** válasza:
36%
Azért érdemes, mert bármikor fordulhat a kocka. Velem is megtörtént már. Most nagyon örülök már neki, hogy nem volt bátorságom megtenni, vagy ha úgy tetszik volt erőm nem megtenni.
2017. nov. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
Mesélsz nekem?
2017. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%
Mond mi fáj
2017. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%

Nem itt fogod megtalálni, amit keresel.

Elmondjam, milyen amikor tényleg semmi nem sikerül? Amikor reggel nem tudod, este hol alszol, ma nem tudod, holnap miből veszel kenyeret, és minden, amiért évekig küzdöttél, egyik napról a másikra darabokra hullik. Mindezzel pedig sehova nem fordulhatsz. Ezer és egy okom lett volna hogy végezzek magammal, mégis összeszedtem magam innen, megmutatva mindenki másnak és magamnak bebizonyítva, hogy erősebb vagyok ennél.

Gondolkodj el a saját problémáidon. Nem hiszem, hogy ennek a helyzetnek akárcsak a közelében lenél, és ha arra volt megoldás, a tiédre miért ne lenne?

2017. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!