Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért tetszik még mindig? Még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik még mindig? Még mindig akarok vele beszélni

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, nem az én sulimba jár, tegnap ráírtam beszélgettünk, aztán írta hogy esténként a barátjával szokott beszélni mikor kérdeztem mit szokott csinálni, de én még mindig szeretnék vele beszélni, meg még mindig tetszik.

2020. ápr. 22. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még hogy van barátja, nem fog automatikusan nem tetszeni. Foglalt szóval szerintem maximum barátságra számíthatsz, többre nem.
2020. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra rájöttem :D
2020. ápr. 22. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Legyél jobb a barátjánál és hátha inkább veled akar majd lenni. Próbálkozni szabad és a lány nak kell döntenie nem neked tehát nem a te hibád. Sok sikert :D


For The Horde!

2020. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
17%
Mert valszeg szereted én már nem 1 x csábítottam el olyan csajt akinek volt pasija 1 próbát megér
2020. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert meg akarod baszni de elmondom neked ha nem egy angyal a lány, akkor csak a buliban lesz esélyed.
2020. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne partyban a csaj akkor már az elején vissza se írt volna...


Csak az a csaj foglalt akin fekszenek! (de ha ügyes vagy akkor még te is oda férsz)

2020. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Várd meg amíg magátóĺ szakít a barátjával, semmiképp ne te vedd rá. A 3#assal értek egyet, egyszerűen múld felül a barátját, mutasd azt, hogy te jobb vagy. Akkor lehet hogy eléred, hogy döntés elé kerüljön... Hozd ki magadból a legjobbat, és sok esélyed lesz!
2020. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!