Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy felfigyeljen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám anélkül, hogy rámenős lennék?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok a sráccal, de mindjárt ev vége és elmegy a suliból. Van még esélyem nála? Ha elmegyek mellette vagy előtte, akkor elfordul, vagy lehajtja a fejét. Sosem beszéltem eddig vele, de szeretnék,csak nem tudom, hogy hogyan csináljam. Kezdeményezni nem akarok, de látszatra ő sem. Persze azt sem tudom, hogy tetszem-e neki vagy ilyenek... Amikor felvesszük a szemkontaktust, akkor nem nagyon néz félre. Mit jelentenek az ilyenek?

#tetszik #nem akarok rámenős lenni
2017. jún. 6. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Ha egyikőtök sem veszi a bátorságot ahhoz, hogy kezdeményezzen, akkor baszhatjátok az egészet úgy, ahogy van.

Személy szerint én azt gondolom, hogy neked kéne valamit tenned, mert te mutatsz nagyobb érdeklődést a másik iránt. (A leírtak alapján.) Viszont, hogyha erre nem vagy képes, akkor én úgy gondolom, hogy egy komolyabb kapcsolatra sem állsz készen, tehát felesleges bármit is erőltetni.

2017. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tapasztalatom szerint neked kéne meglépni az első lépést, mivel mondhatni, hogy ő a te "kiszemelted" és nem te vagy az övé (ez nem azt jelenti, hogy nem vagy az esete). Ha nagyon szeretnél tőle valamit úgy is megoldod/megléped az első lépéseket. Ha beakarsz vágódni nála, akkor ajánlom a "célozgatást". Légy rejtéjes és akkor biztosan érdeklődni fog utánad. :D
2017. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Apple_original válasza:
Jól nyomod ennél rejtélyesebb már nem lehetsz, hogyha nem is szólsz hozzá.
2017. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kérj tőle segítséget valamiben.

Amihez ért.

Mindenki szívesen segít, és ez egy jó lépés egymás felé.

2023. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!