Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fog még írni, vagy teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még írni, vagy teljesen elrontottam?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, akivel egy helyen sportolunk. Élőben még sosem beszéltünk, de mindketten felfigyeltünk a másikra. Én bejelöltem egy közösségi oldalon, és ő vissza is jelölt, majd tegnap rámírt, és nagyon sokat bókolt. Annyira zavarba jöttem már ettől is, hogy nem is köszöntem meg... :( Utána kért egy képet rólam, (NEM MEZTELENT) de én nem küldtem neki, (annak ellenére, hogy nagyon tetszik) hiszen nem is ismerjük egymást. És itt vége lett a beszélgetésnek. Szerintetek elrontottam ezzel az egészet, vagy esetleg még fog írni?

2020. ápr. 23. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most neked kéne ráírni(hiszen tetszik neked és lehet ő most azt érzi, hogy ezzel megpróbáltad lekoptatni), azzal semmi gond sincs, hogy nem küldtél neki képet ha nem is ismered, ezt a normális ember megérti
2020. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát írj neki te.

Nem tudom mit vártok mindég , hogy a srác írjon.

Van kezed.

2020. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem rontottad. Nem kell küldeni és csinálni semmit amit nem szeretnél. Nem kell küldeni képet csak mert ő azt mondja, nem is ismered. Jól tetted hogy nem küldtél.


Írhatsz neki te is, de légy nagyon óvatos, vigyázz vele hogy ne vigyen be olyanba amit nem szeretnél csinálni. Nem úgy tűnik hogy komolyan állna hozzád, inkább mint aki csak játszadozna.

2020. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
A bejelölt közösségi oldalon volt rólad kép nem? Akkor minek kellett neki másik. Nekem egy kicsit fura hogy azután lett vége a beszélgetésnek hogy nem küldtél képet (ha jól értelmeztem). Ha szeretnél írj rá, aztán meglátod hogyan és miket ír.
2020. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
írj neki, hogy zavarban voltál, azért nem köszönted meg. ezt azért illene. sok sikert!:)
2020. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs rólad fent értelmes kép amin látszik hogy nézel ki akkor küldj át neki egy képet magáról hisz róla is van fent. Így az jön le neki, hogy nem akarod megmutatni magad mert biztos tök ronda vagy stb., vagy csak neked nem jön be ezért nem is akarsz neki küldeni.
2020. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk így, hogy élőben is szoktátok látni egymást, meg gondolom az adott közösségi oldalon is vannak rólad képek, nem értem miért olyan extra ez a kérés. :D de persze nyilván ahogy mondták is, nem kell semmi olyat csinálnod, amit nem akarsz.
2020. ápr. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Írninfogok neki, de szerintetek bocsánatot is kellene kérnem?
2020. ápr. 24. 12:03
 9/9 A kérdező kommentje:
*írni fogok
2020. ápr. 24. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!