Van egy xbox360 slimem és írni szeretnék rá játékokat, már próbáltam mindenhogyan irni de nem sikerült! Már 3 dvd-t elrontottam Maxel 8.5 gb DL dvd-re probáltam. Asus X54H-s laptoppal, de nem sikerült. Hogyan írjam ki?

Figyelt kérdés
ImgBurn-el ,XBOX backup creatorral is próbáltam kiirni de nem jártam sikerrel.
2013. márc. 5. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

1. flasheltetni kell a boxot hogy egyáltalán vigye az égetett játékokat

2. nem mind1 hogy milyen játékot hogyan és milyen iróval irsz ki

2013. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia. Nos nekem flashelve van a boxom meg van is hozzá játékom csak aki írta nekem ajátékokat " eltünt" és ő olcson irta de viszont osztálytársaimnak is van és ő neki ismerősei viszont drágábban irják és lehet hogy lassab lenne mire oda tudná adni ezért gondoltam rendelek dvd-t és megpróbálok irni saját magamnak és így ezáltal gyorsabb lesz és tudom mi kell akkor azt töltöm le nCore rol töltöttem le a Tomb Raider-t és azt próbáltam kiirni!
2013. márc. 5. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
És most akkor milyen játékot hogyan és milyen íróval csináljam?
2013. márc. 5. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor a Maxel DvD nemjó ? Verbatin kelL? Még ez a link alapján mindig nemértem hogyan kell. Már ezerféleképen csináltam vagyis láttam de mindegyik különbözően volt .
2013. márc. 5. 22:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki segítene pontosan , részletesen ,privátba, akár skypeon is vagy facebookon annak örülnék.
2013. márc. 5. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!