Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek, hogy mi lesz az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy mi lesz az első komoly alkalomkor, mert már nem vagyok szűz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Két éve egy buliba nagyon részegen, egy fiú megtalált és hát próbálkoztunk..nem tudom pontosan mi történt, de betette... Most az első komoly barátommal szeretnék lefekdüni, de ő úgy tudja, senkivel nem voltam még, és hogy szűz vagyok. Félek, hogy mit fog gondolni amikor nem vérzek stb. pedig ha úgy nézzük senkivel nem feküdtem le. Mondjam el vagy miit tegyek? 17L
2020. ápr. 24. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem száz százalékig biztos, hogy első alkalommal vérzel. Ismerek olyat, aki szintén úgy vesztette el, hogy nem akarta, és ő is azt mondta a későbbi barátjának, hogy szűz. Sosem derült ki.
2020. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hat jo de azt azért érezni fogja h valami nem szakadt at... meg hogy ha nem verzek...
2020. ápr. 24. 12:40
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem fix, hogy az első alkalomnál vérzel. Ráadásul a szűzhártya mástól is kiszakadhat, például fiatal sportolóknál, tornászoknál előfordul.
2020. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha te a fejedbe vetted, hogy márpedig ő rá fog jönni, akkor hogy adjunk így tanácsot?
2020. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Csak nézd meg ezt:

[link]

2020. ápr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Csak aggódom hogy o mit fog gondolni. De nem mondom el ezt így neki, reméljük nem lesz baj.
2020. ápr. 24. 13:08
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
A léyeg , hogy valaki már megdugott, ezt már kár szépiteni.
2020. ápr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

A szűzhártya egy rugalmas hártya. Van akinek csak akkor szakad át mikor gyereket szül.

Az hogy betette már neked más és nem is emlékszel rá, hogy mi történt hát... szerintem ez a lefeküdtem már valakivel kategória. Az mondjuk már más téma, hogy szerintem ez nemi erőszaknak tudható be, hiszen vissza élt a helyzettel. Sok ilyen per van amúgy, mikor a lány matt részegen bele megy a dologba, reggel meg megbánja és mivel nen tudott magáról ezért feljelentést tesz, hogy márpedig őt megerőszakolták és meg is nyerik az ilyen pereket, mert magatehetetlen állapotban volt "szegény" lány és nem lett volna szabad így rá mászni a srácnak. Meg az is, hogy pl te benne vagy valamiben, de a srác picit erőszakosan többet akar az is nemi erőszak már.

Szóval végülis te már feküdtél le más fiúval hiába nem akartad.

Viszont van aki egyáltalán nem vérzik amúgy, max 2 csepp van aki meg kb mindent össze vérez és még nem is csak első alkalomnál, hanem akár még az 5.nél is vérzik.

2020. ápr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jobban jársz, ha elmondod neki ezt az egészet. Csak gondolj bele neked hogy esne, ha ez pont fordítva történne. Ha szeret, akkor nem hinném hogy nagy ügyet csinálna belőle. Az őszinteség fontos. :)
2020. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem is volt Szűz hártyám pedig Szűz voltam.

De ettől függetlenul szerintem mond el, nem jó az a kapcsolat ahol már a legelején hazudtok. De ahogy gondolod, nekem lelkiismeret furdalasom lenne az tuti.

2020. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!