Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelem "nagy" csalódása...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem "nagy" csalódása miatt lehetnek később még komoly póblémáim ha nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés
Biztos nem vagyok ezzel egyedül hogy sok hülyeséget csinálunk az első szerelni csalódás miatt. Elég rossz érzés amikor a legjobb barátod összejön azzal a személlyel akit mindenkinél jobban szeretsz, és emiatt sokkal érzékenyebb vagyok és fura és rossz érzés ezt tudni. Nincs ötletem hogy mit kéne csinálnom hogy egy kicsit jobb legyen a helyzet mert a felejtés nem nagyon megy.
2016. márc. 9. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt egy rakás plátói szerelmem, de már ezeket is olyan mélyen éltem meg, hogy mára szinte már egyáltalán nem érdekel, hogy lesz-e valakim vagy sem. Mondhatni beletörődtem, feladtam. És tapasztalom, hogy nagyon nehezen viselem a magányt (például rosszkedvű, esetleg agresszív vagyok).


Szóval igen, szerintem lehetnek, ha nem tudod megfelelően feldolgozni. Ez viszont egyedül nem egyszerű.

2016. márc. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát már nekem is az az érzésm hogy egyszer éreztem valaki iránt

szerelmet és valahogy nekem ez elég volt és nem nagyon hiszem

hogy szeretni fogok még így valakit szóval eddig úgy néz ki én

is feladtam de nem tudom mi lesz még később.

Nálam is vannak ilyen dolgok (pl. sokszor unom az életet,nem tudok aludni már régóta.)


Eddig még nem sikerült.

Én is gondoltam már arra hogy egyedül és csak két ember van aki segíthetne ebben de nem akarok terhelni senkit és nem akarom elrontani senkinek a napját hogy mindent elmondok ami bánt.

2016. márc. 9. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!