Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Mit érez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mit érez valójában?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit neten ismertem meg már több hónapja és tök jól elbeszélgetünk. Többször mondta hogy megismerné a családom meg hasonlók. Az utóbbi hónapba viszont kicsit más lett. Kevesebbet írt meg a válaszai sem voltak olyanok de még ilyenkor is érezhető volt hogy akar mast is. Pár hete észre vettem hogy az adatlapjan kint van hogx együtt van egy fiúval. Nekem erről semmit nem mondott pedig vagyunk olyan viszonyba. Még nem mondta el meg nem is tudja hogy tudom. A héten körül írva elmondtam hogy szeretek egy lányt de csak körül írva (őt) mondtam hogy kit. Kerdezgetett róla nint aki féltékeny és akkor mondtam hogy ő. Erre küldött szíves képet meg olyan volt mint rég de tegnap megint semmilyen volt. Én úgy érzem hogy szeret csak a távolság miatt fél bevallani.

2020. máj. 2. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretne akkor nem jött volna össze mással! Egyébként lehet ő sem tudja igazán, hogy mit akar, de ezért van az a fantasztikus tulajdonságunk, hogy el tudjuk mondani/le tudjuk írni a dolgokat. Szóval azt tanácsolom, hogy hozd föl neki a témát és beszéljétek meg ŐSZINTÉN!
2020. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tudja igazán. Van köztünk 150km de úgy gondolom 18 évesen már meglehet ezt oldani
2020. máj. 2. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Ha többet akart volna tőled, akkor nem jön össze mással. Ahogyan mondtad is megleeht oldani a távolságot, de ő nem is akarja.
2020. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!