Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit akar jelenteni? Volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit akar jelenteni? Volt egy vitám egy lánnyal, a vita közben azt mondta nekem hogy jobb lesz a szüntet tartunk. Valójában értem hogy ez a szakítás egy finomabb változata de itt az a baj hogy csak barátok voltunk. És ezt mind a ketten tudtuk jól

Figyelt kérdés

Szóval nem értem őt. Talán a kifogásokból ki fogyott volna...? többet képzelt és, vagy hitt a barátságunkból?

De ha többet hitt volna akkor nem bánt volna velem ilyen durván.


Légyszíves ezt is vegyétek figyelembe a válasz adáskor: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..



2019. okt. 19. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A szünetet tartást barátságban is lehet értelmezni. Amikor valaki mondjuk úgy érzi egy ideig nem szeretne veled találkozni, beszélgetni csak baráti szinten. A csaj még mindig elég bunkónak gondolom az előző kérdésed alapján, de lehet nagyon meglepődött azon amit mondtál, ezért lehetett az is hogy nem akarta elhinni. Talán nem gondolta hogy bármi ilyesmiről is szó lehet köztetek, emiatt kert időt. Mindenesetre nem kellett volna így viselkednie a lánynak. Értem hogy meglepetésként érte, de attól nem így viselkedni valakivel, akit a barátunknak mondunk.
2019. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!