Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti csináltatok már ilyet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy olyan érzésem, hogy a pasim nem vállalja fel a kapcsolatunkat a haverjai meg a szülei előtt. Szerintetek ezt miért csinálja? Van szerintetek egy különösebb oka, vagy csak egy futó kaladnak tart?

2020. máj. 6. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem vállal fel, nem tartja konolynak a kapcsolatotokat.
2020. máj. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Mert ha még nem is taliztatok, csak fb-n üzengettek az MÉG nem kapcsolat. ha 1-2-3 hónapja, akkor elég korai még kitenni mindenhova, hogy dúl a láv, bemutatni a szüleinek, barátainak... Szó sincs nem felvállalásról, egyszerűen csak jobban megszeretne ismerni és mindennek eljön az ideje, szóval lehet, hogy csak várni akar. Ha felnőttek lennétek más lenne a helyzet. Te bemutattad már otthon? Na ugye, hogy nem? Te elvitted abarátokkal bulizni? N augye, hogy nem! Ha futó kalandnak tartana nem lenne szuksege ilyen színjátékokra... amúgy nyugodtan rákérdezhetsz h tervez e/mikor tervez bemutatn i a szuleinek ha kitérő valaszt ad elkezdhetsz gyanakodni, ha megmondja h na 2 hét mulva v ha lemegy a virus akk minden rendben.
2020. máj. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lassan fél éve vagyunk együtt és már találkozott a szüleimmel és a barátaimmal is... Meg igazából mind együtt lolozunk... Szóval a barátaimmal igencsak hamar megismerkedett
2020. máj. 6. 01:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Havarom a futó kalandjainak is bemutatott ha úgy alakult, de minimum beszélt róluk. Nekem ilyen nem volt így erről nem tudok nyilatkozni.

De minden barátnőmről (na jó majdnem mindről) tudtak a szüleim, a barátaim meg tudták mindíg hogy éppen kivel vagyok jóban. Szüleim csak azokat tudták akikkel komolyabb volt a dolog és láttam hogy lehetne közös jövőnk. Akikkel mondhatni csak szórakoztam* azokkal nem fárasztottam őket, haverok meg mindíg tudták mivel számukra olyankor tabu volt a csaj.



* Nem igazán alkalmiként tekintettem rájuk, mert szimpik voltak, de nem tudtam, hogy mi lesz belőle.

2020. máj. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt az első barátommal. Én kb. fél év után bemutattam a szüleimnek, ő meg egyáltalán nem. Persze nem volt belőle sértődés részemről, nem is tettem szóvá, de kicsit azért rosszul esett. Egyébként egy évig voltam vele, tehát nem mondhatnám futó kalandnak. Ha már viszont évek óta tart egy kapcsolat, úgy már azért gáz, hogy nem mutatott be a szüleinek.
2020. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!