Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mutassam meg egy fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam meg egy fiúnak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Félénk típus vagyok, beszélgetni sem merek vele.

Amúgy az osztálytársam.

Nem merem elmondani, csak szeretnék apró jelzéseket adni, milyen ötleteitek vannak?



2020. máj. 6. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá nyugodtan egy apró indokkal hogy pl mi a házi, vagy hogy van...... Aztán tegyél pici megjegyzéseket a külsejére hogy milyen jól áll neki ez vagy az...... Vagy ha focizik hogy milyen ügyes stb.
2020. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, érdeklődj iránta, utalj arra hogy valamikor valamerre elmennél vele szívesen, dicsérd meg.
2020. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, ismerős helyzet:D

Próbálj olyan helyzetekbe keveredni, amiben beszélgetni tudtok. Esetleg, ha kitesz valamit instán(vagy bárhol) reagálj rá valami őszintét. Pl ha kitesz egy zenét, írd meg neki, hogy jajj ezt az előadót nagyon szereted, vagy ha nem ismered, akkor hogy eddig nem is ismerted, de mennyire jó!

Na szóval ilyesmi. Lehet, hogy neked ez soknak tűnik, de szerintem ez osztálytársak között nem lesz feltűnő, és mégis elindul a beszélgetés:)

2020. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is volt hasonló. Ahogyan előttem írták,írj rá apró indokokkal és ha válaszol kérdezz tőle valamit,esetleg,hogy hogy van,hogy bírja a karantént stb. Legyél vele kedves,és tudasd vele,hogy nem úgy tekintesz rá mint a többi srácra! Persze ne,úgy tudast vele,hogy az elején bevallod mit érzel! Amikor én szerelmes voltam,vártam 1-2 napot és a fiú vette a bátorságot és ő kezdeményezett a ,,bevallást” illetően! Sok szerencsét! ;)
2020. máj. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!