Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Asszem tetszem neki. Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyenszépnapod! kérdése:

Asszem tetszem neki. Hogyan mutassam meg, hogy ő is nekem? 16/L

Figyelt kérdés

Korábban kiraktam egy kérdést, és a válaszok és sok gondolkodás után, arra jutottam, hogy vagy tetszem neki, vagy nagyon szimpatikus vagyok.


Hamarosan újra találkozunk (nem randi, nem csak kettesben leszünk) kimondani nem akarom neki az érzéseim, ùgyhogy olyan apró jelek kellenek, amik arra utalnak, hogy van nálam esélye, esetleg, olyan dolgok amikből a szimpátia a részéről tetszéssé alakulhat.

Dolgok, amik vonzzók a fiúknak.


Légyszi komolyan válaszoljatok, fiúk, lányok, nem akarom kirakni a mellem meg hasonlókat.


Nagyon köszi mindenkinek.



2020. febr. 2. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Légy önmagad.
2020. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
69%
2020. febr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá,nézz a szemébe
2020. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy sokat mosolyogj és igen nézz sokszor a szemébe. ^^ Légy érdeklődő vele szemben,a hobbijaival,dolgaival kapcsolatban.Esetleg mond neki h rád bármiben bármikor számíthat,szívesen meghallgatod és segítesz neki ha szüksége van valakire.Szerintem a srácoknak is hasonló dolgok esnek jól ami a lányoknak. Ha egy kis törődést/odafigyelést éreznek. ^^ De az is lehet hogy nem fog elsőre leesni neki,többször kell "jelt adnod" úgyhogy ne ijedj meg ha ezután a találkozás után még nem fogta fel az agya a dolgokat:) De ha olyan biztosra szeretnél menni,akkor búcsúzásnál öleld meg esetleg adj az arcára egy puszit. Nem olyan baráti puszi-puszi szia pápá puszit hanem csak 1 puszit.Aztán mond neki,hogy vigyázzon magára mert nem sok olyan srác van akivel ilyen jó beszélgetni..:))
2020. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!