Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti járnátok egy olyan emberrel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rtaerzkuwsukt kérdése:

Ti járnátok egy olyan emberrel, akinek egyáltalán nem fontos az egészsége?

Figyelt kérdés
Ha nagyon rendes, kedves, nem is csúnya, csak rendkívül felelőtlen, veszélyes életet él.
2020. máj. 6. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ..

Pontosan mit csinál?

2020. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bohémül él.

Nem alszik 1-2 óránál többet,

dohányzók társaságában van,

pedig ő nem dohányzik stb...

2020. máj. 6. 16:24
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2020. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem, mivel nincs szükségem olyan emberre aki lehúzna és nem lehetek vele boldog.

Csak mérgezné a kapcsolatot hosszú távon.

2020. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Én sem fogok veszélytelen életet élni, amikor meg lesz a kocsim. Versenyezni tervezek vele alsó kategóriákban, viszont a barátnőm ezt teljesen elfogadja, bár aggódik, de elfogadja, mert nekem ez a hobbim/álmom
2020. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs szó lehúzásról, csak hogy önmagára nézve felelőtlen, de a párjára nem.
2020. máj. 6. 16:42
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Hogyha magával nem törődik ilyen szinten az rád is kifog hatni.

Kihat a viselkedésére és ez sok vitához is vezethet.

Egyáltalán nem tesz jót semmilyen formában ha valaki ennyire nem törődik magával.

A sok veszekedés meg stressz miatt ki lehet készülni és emiatt vezethet ahhoz hogy lehúzzon.

2020. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is veszélyesen élek akkor, szóval részemről no para.
2020. máj. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem járnék ilyennel. Én sem vagyok egészségmániás, de azért van egy határ.
2020. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Az ő döntése, én a korom ellenére extrém marhaságokat tudok csinálni bizonyos kereteken belül (addig amég csak szabálysértés minden jöhet, ha már bűncselekmény 2x átgondolom) A saját egészségem épp annyira fontos hogy ne törjem ki minden fogam meg a nyakam meg ne kelljen rokkant kocsiba ülnöm (bár sajnos volt olyan jelenet hogy 2 másodpercen múlt hogy ott halunk meg vagy semmi bajunk nem lesz)

Lényeg az, hogy sokkal jobb ez az életmód ahol él is az ember mint az átlag embereknek a sz*ros unalmas napirendjük :)

2020. máj. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!