Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám egészsége nekem fontos...

Anyám egészsége nekem fontos mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Meg próbálom röviden le írni mert nagyon hosszú a sztori :^)

Anyám testvérét meg ölték már 16 éve és sokat pánikolt.Pánik beteg lett és kapot erre nyugtatót és altatót is mert nem tudott aludni viszont azóta el telt sok idő és még mindig szedi.A legnagyobb problémám az lenne hogy nagyon féltem és nem értek pár dolgot.Miért szedi be nappal is az altatót hogy aludjon? Ez nekem nagyon nem tetszik.A másik az hogy olyan sokat alszik hogy itthon se működik annyit mint régen.Nem nagyon takarit,főz,...stb

Sokszor nagyob máskép viselkedik...kötekedős és goromba.Már ő maga is meg próbálta le tenni ezeket de nem tudta mert akkor rosszabodott a helyzet pl be pánikolt azt mondván hogy nem kap levegőt a földre esik és össze gubózik és úgy sír.Ez nekem a legroszabb látvány volt valaha.Hogyan segithetnék rajta? Nagyon féltem és mivel 16 vagyok nem nagyon tudok ÉN intézkedni de legalább pár ötletet szeretnék.Mivel a pánikot rendes korházba nem kezelik anyum a hatos korházbol kapja a papírt amivel ki veheti a gyógyszereket.

Előre is köszönöm és bocsánat ha össze-vissza foglatam össze ezt és valaki nem érti.



2017. szept. 14. 16:54
 1/1 anonim válasza:

Szia. Vannak a netem pszichológusok próbálj meg párnak e-mail írni hátha tud segíteni..

Sok sikert!:)

2017. szept. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!