Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helo hogy kell csókolózni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okorapatijeno kérdése:

Helo hogy kell csókolózni? Legyszi evvel nem segítettek hogy jön magától meg kioktatni se kell. a többi lent 👇

Figyelt kérdés
A lány már csókolozott, de én még nem és ma még szeretném csókolni de nem tudok hogy hogy kell.

2020. máj. 10. 07:31
 1/8 anonim válasza:
42%

Én nem akarlak kioktatni, sem pedig beleszólni, de szerintem nem pont most, a járvány idején a legeslegjobb az ilyesmit csinálni

Mi is a barátnőmmek szüneteltetjük az hasonlókat

2020. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ha hiszed ha nem akkor is magától jön.
2020. máj. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Magátol jon.

Szivesen

2020. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Először adj neki szájrapuszikat gyengéden. Utána dugd a nyelved a szájába és játsszatok egymás nyelvével. Gyengéden harapdálhatod, szívogathatod az ajkait. Ne legyél durva, és figyelj a reakcióira, ha nem tetszik neki valami, akkor ne erőltesd. És persze majd jön magától. ;-)
2020. máj. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Puszit csak adtál már valakinek, anyukádnak talán.

Na ugyan úgy fogj hozzá csak ez más lesz, lassabban és érzéssel kell csinálni. Először pici puszikat majd jól csókold meg ha érzed azt már rajta hogy ő is akarja.

2020. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nagyon nem lehet leírni.

Amit én tapasztaltam az az, hogy ha csak megpuszilod a száját akkor már érzed milyen és automatikusan tudod mi kell ahhoz, hogy még jobb legyen és csak csinálod.


Csak ennyi az egész :D

Én is olyan lánnyal csókolóztam aki már jóval tapasztaltabb volt de mivel azt hitte én is így ő csinálta rendesen és innen rögtön tudtam hogyan kell.

Tehát ha a lány már csókolózott akkor az neked még jól is jöhet! :D

2020. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem adj neki egy hosszabb szájrapuszit, esetleg résnyire nyitva lehet közben a szád, aztán utána ha a lány tapasztalt akkor ő tuti fogja csinálni es akkor te is ráérzel maajjjd. Egyébként szerintem is magától jön, de mindegy. Még ha így sem vagy biztos magadban akkor youtubeon van fent videó biztos, de szerintem ezekkel sokra nem mész. Majd úgyis csak jön
2020. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szereted, ő is szeret akkor ne félj. Ha túl idegeskeded akkor nem lesz jó. (Ne nézz Pua videókat pls) Ha nem csokoloztal meg akkor kezdenek elég a szájrapuszi szerintem. De úgy is jön magatol
2020. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!