Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves kor alatt szabad...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves kor alatt szabad csókolózni? 16 évesen korai csókolózni vagy egyáltalán szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Szerintem még korai nekem, nem érzem magam készen rá.

2020. jan. 25. 21:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
16/F
2020. jan. 25. 21:19
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Egyenesen tilos

How dare you?

2020. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Stark2000 ***** válasza:
88%
Az óvodások is "csókolóznak" , ne viccelj már. :D Amúgy ha illegális lenne, még a szüleid is börtönben lennének. xD
2020. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Mindenki saját ütemben fejlődik. Ha te még korainak érzed, akkor ez van, no para. Nem korhoz kötött. Majd jön valaki, akibe bele szeretsz. Ez egy érzés, nem lehet kierőszakolni, siettetni, vagy éppenséggel hátráltatni, megelőzni. Csókolózni bárkivel lehet, még azzal is, akibe nem vagy szerelmes. Szintén neked kell érezni, hogy mikor állsz rá készen.
2020. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már többször is voltam szerelmes nagyon is de a szüleim mondták hogy szakítsak me minden kapcsolatot vele, mert még fiatal vagyok ehhez.
2020. jan. 25. 22:27
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Tudod, van, mikor nem a szüleidre kell hallgatni, hanem a szívedre. Ne is mond el nekik, ha valakivel összejössz, ráér akkor, mikor már tényleg komoly a kapcsolat. Fiatalon kell megtapasztalni bizonyos dolgokat, így forr ki a saját személyiséged. Ne hallgass a szüleidre ilyen szempontból, ponthogy most kell "kiélned" magad.
2020. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szüleim azt mondták hogy amíg nem töltöm be a 18 éves kort addig azt kell csinálnom amit ők mondanak, még nem is jöhetek össze sőt még kéz fogás, és arcra puszi sem.
2020. jan. 25. 22:55
 8/19 A kérdező kommentje:
Úgy kezelnek a szüleim mintha óvis lennék, az a fő elvük hogy nincs olyan hogy kamasz meg ifjú hanem csak gyerek és felnőtt van, és nekem hallgatnok kell rájuk mert gyerek vagyok.
2020. jan. 25. 22:58
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Az addig oké, hogy ők hogyan képzelik. De te mit szeretnél? Amit ők rád erőltetnek, vagy a saját életedet élni? Ez rólad szól, nem a szüleidről. Nem kell mindenről beszámolni nekik.
2020. jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Hűha! Ezt én soha nem értettem. 18 éves kor alatt azt kell tenni amit a szülők mondanak. És a 18.szülinapodon hipphopp minden megváltozik? Csak ezért nem alakul ki a személyiséged, mert nem hagyják, nem fogsz tudni kiállni magadért. Mindig is irányítani akarnak az ilyen szülők. Amúgy még soha nem voltál szerelmes? Mi az hogy korai? Már ovikorban is szerelmes a gyerek, aztán általánosban is. Nem mond hogy soha nem tetszett neked senki?
2020. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!