Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyam hozzam fel neki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyam hozzam fel neki a dolgot? Mivel kéne kezdenem hogy nem legyen kínos és ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
Adott egy lány akit neten ismertem meg fél éve. Szinte minden nap beszélünk csak az a probléma hogy van köztünk több mint 100km. Én nagyon bele szerettem és ő is mondta hogy érez hasonlót meg megismerné a családom stb. Utóbbi hetekbe kevesebbet írt. Míg észre vettem hogy adatlapjan kint van hogy kapcsolatba. Nem tudja még hogy tudom és semmit nem is mondt. Ennek elenére a beszélgetések ugyan olyanok és ugyan úgy küld képeket (még fürdés közbenit is, persze nem úgy hogy látszódjon minden). Engem viszont nagyon zavar hogy nem mond a kapcsolatról semmit és ugyan úgy viselkedik. Megszeretném beszélni vele csak nem tudom hogy hozhatnám fel. Félek hogy elveszítem ezzel a beszélgetéssel. De valahogy picit úgy érzem ez nem komoly kapcsolat és csak bele menekült mert fél a távolság miatt.

2020. máj. 10. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

az olyan 2 és fél óra buszozás kb. az oda út. :D

Az első barátnőmhöz 3 és fél órát buszoztam hát nem volt egy leány álom oda meg vissza.

Szerintem vesd fel neki az ötletet, hogy szívesen találkoznál vele és fel is mennél hozzá ha ő is benne van.

Sokat dobna a kapcsolatodon. És én 16 éves voltam mikor

ennyit buszozgattam. :D

2020. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A jó kapcsolat alapja a kommunikáció. Persze, hogy beszéld meg, kérdezd meg. Lehet akár viccesen is.


(Lehet, te vagy a szerencsés.)

2020. máj. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legjobb döntés ha megbeszéled vele, utána már te sem fogsz rajta rágódni és tisztázzátok a dolgokat.
2020. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!