Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Őrülten szeretem a lányt. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten szeretem a lányt. Mit tegyek hogy ne veszítsem el többször?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már a kezdetek óta szeretek mindennél jobban. Soha nem sikerült hosszabb ideig együtt maradnunk mert mindig lelépett ok nélkül. Mindig csak 1-2 hétig tartott. Tegnap este megláttam őt az utcán egyedül ült egy padon. Odahívott magához. Rámborult és elkezdett sírni.Én magamhoz öleltem. Eddig 4 szer szakítottunk. Mondta hogy bocsájtsak meg neki és hogy nagyon sajnálja hogy elhagyott és hpgy nen tudja miért tette. Később elkezdtünk csókolózni és utána megkérdeztem hogy mi lesz. Mondtam neki hogy látom hogy ő nem való kapcsolatra. Aztán felajánlotta hogy legyünk barátok addig még nem alakul ki komolyabb viszony köztünk. Egész éjjel nem aludtam csak róla járt az agyam. Nagyon feszült vagyok és nem tudok mit tenni. Semmire nincs kedvem, csak vele akarok lenni.Nem akarom többé elveszíteni. Mit tegyek?
2018. ápr. 28. 08:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Borzasztóan érzem most magam és rettegek hogy hogyan tovább. Szerelmes vagyok belé és nem tudom csak alkalminak tekinteni. Mindig hiányzik, mindig akarom újra látni. Ez télleg szerelem?
2018. ápr. 28. 08:59
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjam el azt neki hogy egész éjjel nem aludtam és csak róla gondolkodtam?
2018. ápr. 28. 09:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, mit érzel iránza, hogy komolyabb kapcsolatot szeretnél vele. De ne éld bele magad, ha meg is történik, mert lehet, hogy 2hét múlva megint szakít veled. Sak mondd el neki őszintén, hogy mit érzel, ha nem veszi figyelmbe ezt és szakít, akkor próbálj túl lépni rajta.
2018. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig az van hogy nagyon bekeszeretek és szakít. Ezt nagyon nehezen viselem. De minden kibéküléskor egyre jobban szeretjük egymást. De ő mindig rossz útra lép és elhagy minden ok nélkül. Nem megy neki a kötődés vagy én nem tudom
2018. ápr. 28. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
ez még csak tetszés.. őrülten szereted , hogy? nem is imered? ez még csak a kezdeti fellángolás állapota
2018. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok vele, hiányzik, félek hogy elveszítem, folyton vele akarok lenni,imádom ahogy csókol, ahogy ölel, imádok vele beszélgetni, viccelődni = őrülten szeretem
2018. ápr. 28. 10:27
 7/10 A kérdező kommentje:
Fél éve ismerem csak de akkor is.. Boldogok vagyunk együtt
2018. ápr. 28. 10:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mit érzek iránta. Megkérdeztem hogy szeret e ő engem. Azt mondta nem tudja. Most mit csináljak?
2018. ápr. 28. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem fog tetszeni, amit írok... de ha rám hallgatsz, menekülsz ezerrel. Ez a lány nem szeret téged, csak valószínűleg, ha épp egyedül van valamiért, akkor előkap, a nyakadba borul, mert tudja, hogy visszafogadod. Keress egy olyan lányt, aki nem kihasznál, hanem tényleg szeretni fog. Van ilyen...
2018. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaja nézz utána a "liánozás"nak
2018. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!