Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erdemes olyanert kuzdeni aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes olyanert kuzdeni aki azt mondja hogy nekünk ez nem megy?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondja hogy az erzesei mar inkabb barati mint szerelmi? Vissza lehet ez forditani? Erdemes meg ezer tenni/küzdeni vagy mar felesleges idopocseklas az egesz.....

2020. máj. 13. 04:48
 1/7 anonim ***** válasza:
RENGETEG tényezőtől függ. Hogy érdemes-e, azt nem lehet innét, a monitor túlfeléről megmondani, de valószínűleg nem példa nélküli eset lenne, ha visszaszereznéd őt. De hogy mentetek szét? Milyen most a kapcsolatotok (Milyen gyakran beszéltek, stb.)?
2020. máj. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos hallottad már: ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Nem, nem érdemes. Ha nem jössz be neki, akkor 2-3-4 hónap múlva sem fogsz. Keress valaki mást, akinek kellesz

2020. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes!

Én most futottam olyan lány után aki csak játszott velem és adta, hogy mennyire szeret meg hasonlók aztán egyik napról a másikra eltolt magától, nem írt vissza és amikor kérdeztem, hogy mi a gondja csak a szokásos semmi! Most ha visszair, akkor is egyszavas lekezelő válaszokat ad, szóval fasz tudja ilyenkor mit is gondolhat az ilyen... Keress mást! Tudom nem könnyű...

2020. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 honapja voltunk együtt es ez a virus mizeria betett mert azota nem talalkoztunk,de en vartam sokat rá. Es igen o is lekezeloen irt vissza mikor en a szivemet adtam minden uzenetembe neki,o semmi aranyos,vagy jól eső szot nem tett bele, es ezekre mindig kiakadtam(de ki ne akadna ki),mert ereztem hogy el fogom vesziteni azt az embert akivel mar tenyleg tervezni lehetett volna...
2020. máj. 13. 18:25
 5/7 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem a csillagjegyedet és illetve a lányé is! Jobban bele tudom így ásni magam a témába.
2020. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3 honap utan te mar tervezni akartal vele... Elvartad hogy gyenged legyen veled,(szova is tetted neki ezt te magad irtad) mikozben o nem erezte kesznek magat erre... Egyaltalan mi a jo istenre kellett olyan sokat varnod? Gondolkodj el mert lehet nem csak a lany a hülye
2020. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibas vagyok ebben en is de messzebb lakik es en dolgozok, o koliba jar nehezebb volt talalkozokat intezni....Tegnap eszebe jutott hogy szuletesnapom van, vagy is direkt le vettem fbrol hogy ne onnan tudja...es kellemes csalódás volt hogy tudja....
2020. máj. 14. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!