Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Meg éri olyanért küzdeni, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg éri olyanért küzdeni, aki nem szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A sulimban van egy lány akibe beleszerettem. Sokat beszélgetünk személyesen is meg chaten is, de az utóbbi gyakoribb. Próbáltam elhívni randikra, de elutasította őket, majd nem olyan rég (múlthét Hétfőn) rájött mire megy ki a játék és hát közölte velem, hogy már van egy fiú akivel éppen alakulóban van valami, lassan 3 hónapja. Nem volt teljesen hiteles, mivel még hozzátette, hogy ő sem meg a fiú sem tudja pontosan mit akarnak és hát úgy látja, hogy abból sem lesz semmi..

Mindenesetre felajánlotta a "csak legyünk barátok" dolgot, amibe belementem, mert végülis nem akartam rögtön lemondani róla (meg amilyen makacs és reménykedős tipus vagyok) ígyhát mellette maradtam, hátha idővel összejön a dolog.


A lány kicsit fiús természetű, vagyis több fiú barátja van mint lány és szereti a focit. Mikor beszélgettünk a "szerelem" témájáról, megemlítette, hogy nem lehet köztünk szerelem, merthogy fél a fiúktól (nem mer fiúzni - nem tudja hogyan kell) és amúgy is sok fiú becsapta már őt. Nem érzi magát elég érettnek ehhez.


Látszólag kedvel engem, néha megkér dolgokra, amiket természetesen meg is csinálok (ezek nem ugráltatások, csak egyszerű kérések, amiket mindig meg is köszön), van hogy a folyosón is beszélgetünk néha. Ennek ellenére nem látom hogy fejlődne valamerre a kapcsolatunk, nagyon monoton az egész - ugyan az a téma körbe-körbe (foci többnyire) és hát nem tudom hogyan próbálkozhatnék, hogy bejöjjek neki, hogy szimpatikusabb legyek számára - ne csak egy legyek a többi fiú barátja közül.


Próbálom mindenben a lehetőséget látni - türelmes vagyok vele, kedves, meghallgatom ha rosszul érzi magát, néha direkt próbálok viccesebb lenni, ez többnyire nem jön be - de nyilván nem akarok a végtelenségik probálkozni, ha nem hat semmi.

Nagyon sokszor hiányzik, mert van hogy 1-2 napig nem is írunk és olyankor eléggé rosszul érzem magam. Általában én várom, hogy ő írjon, mert nem akarok nagyon nyomulós lenni.

Mit tudok tenni? Mondjam meg neki mégegyszer, mit érzek iránta?

Nem igazán tudom, hogy van e így esélyem, vagy inkább lépjek tovább..


Előre is köszönöm a válaszokat!

19/F

(A lány 17 éves)



2017. nov. 4. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Zárj le vele minden kapcsolatot, mondd el, hogy ez van. Ha szerencséd van, ez közelebb hozza hozzád pár napon belül. Ha nincs, akkor legalább nem vesztegeted rá az idődet. Nekem több évem ment rá egy ilyenre, hidd el, később nehezebb elengedni, ha erre kerül a sor.
2017. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Igen, pontosan erről van szó. Nem akarok ezzel hónapokig-évekig foglalkozni, ha úgyse jön össze.


Mikor múltkor "megbántott" az elutasítással, látszólag nagyon felkavarta őt is a dolog, mert hirtelen nagyon elkezdett velem foglalkozni, ha 3 percig nem írtam vissza neki, már hívott is, hogy hol vagyok - nagyon aggódott értem.

De ez másnap úgy lecsengett és mintha minden a régi lenne.


Ő is mondta, hogy jobb ha ezt az elején tisztázzuk, nehogy komolyabb baj legyen belőle.

2017. nov. 4. 22:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg neki, hogy te nem tudod beérni ennyivel, úgyhogy inkább ne is beszéljetek. Lehet 3 nap múlva itt fogod olvasni a kérdését, hogy hogy szerezzen vissza :D

Legcélszerűbb tényleg megmondani, hogy nem megy így tovább, adsz magadnak egy határidőt, 1-2 hetet maximum, ha addig nem keres, akkor pedig tiltás, hogy később ne kavarhassa fel a dolgokat. Mert az ilyeneknek különleges tehetségük van hozzá, azt vettem észre.

2017. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
45%

Az a gond hogy nehéz ez a helyzet. Azok akapján amit leírtál akár be is jöhetnél neki de van egy olyan érzésem hogy nem ok nélkül utasított vissza...

Én arra gondolok hogy ő inkább csak barátként néz rád de ez nem jelenti azt hogy esélytelen. Főleg hogy mondta hogy már átverték meg tudnám érteni ha szimplán csak nem szeretné elveszíteni azt a kapcsolatot ami most van nektek (azok alapján amit leírtál tényleg nagyon jóban lehettek). Én azt tudom tanácsolni hogy semmiképpen ne nyomulj. Ez alatt azt értem hogy a PÁRkapcsolatot ne erőltesd (valószínűleg ha ő is szeret akkor tudni fogod hogy mikor hívd el valahova) viszont nyugodtan írj neki ha úgy érzed hogy amikor beszélgettek akkor élvezi a társaságod olyanokra gondolj vissza hogy szokta e vinni a beszélgetést előre, vagy csak egyszerűen milyen stílusban ír neked! Döntéseket nem tudok hozni a helyedben de úgy gondolom hogy nem feltétlenül kell feladnod. Most jelenleg ezek jutottak eszembe. Ezek azok a dolgok amiket én nagyon értékelnék valakiben. Remélem tudtam segíteni :)

2017. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Aztán én írnék neki választ, hogy szerintem hogyan csinálja. :D


Mellesleg igen, meg tudom érteni, mivel már volt ilyen kapcsolatom, csak az netes kapcsolat volt és tiltás lett a vége - ő tiltott le.. :D


Az hogy, még próbálkoznék valamivel, mert pl múltkor fogadtunk valamiben és a vesztesnek vennie kell a másiknak egy csokit :D és hát én vesztettem el a fogadást. :D Gondolom ezt már elfelejtette, mert még Kedden volt és direkt nem hoztam szóba. Jövőhét Kedden adnám neki oda az "ajándékot" arra kíváncsi vagyok mit reagál majd és az alapján döntök majd mi legyen.

Én sem tudok jobba megoldást, mint közölni vele a tényeket és továbblépni. Sajnos ez van.


Mellesleg köszi a választ, megy a zöld! :)

2017. nov. 4. 22:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"megemlítette, hogy nem lehet köztünk szerelem, merthogy fél a fiúktól (nem mer fiúzni - nem tudja hogyan kell) és amúgy is sok fiú becsapta már őt"


Ezt a szar dumát, már ne haragudj :D


Elhiheted, hogy amint jönne egy rosszfiú, aki jól meg akarná őt kefélni, sutba vágná a "félelmét" és úgy belezúgna 2 perc alatt, mint vakló a szakadékba.


Ez a csaj barátzónába tett téged, hagyd a fenébe, ne töltsd vele az időd, felesleges. Ezt nőként tanácsolom neked.

2017. nov. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es: NEM LÉTEZIK olyan ember, aki visszautasítana egy kapcsolatot, ha szerelmes a másikba.

Viszont léteznek a tipikusan szar lekoptató szövegek, amik viszont rendkívül jól hangzanak és a szerencsétlen elutasított számára reménykeltőek. Ez is ilyen.

2017. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg. Én is nőként mondom ezt, ha egyszer megmondta hogy nem akar tőled semmit, akkor ne próbálkozz. Felesleges reménykedni.
2017. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:


Nagyon szépen köszönöm a válaszod! :)


Az az igazság, hogy ha akartam volna, még akkor aznap letiltottam volna és már nem lenne miről beszélni, de nyilván nem ezt tartottam a "leghelyesebb" megoldásnak, ugyanis nem csak a szerelem számít érzésnek, hanem a barátság is és én ezt benne elfogadom, nem fogom őt elutasítani csakmert nem viszonozza azt a figyelmet, szeretet amit én adok neki, csak mondjuk ez így... kicsit egyoldalú.

Ma sikerült egy kicsit az agyára mennem... :D kicsit sokat írtam a kelleténél, de bocsánatot kértem tőle :D és nagyon kedvesen, aranyosan mondta, hogy "semmi baj", úgyhogy valóban, én sem látok itt problémát.

Lehet ő az a fajta lány, aki a türelmet igényli egy fiúban és ha erről van szó, akkor rám számíthat ilyen téren is.

Mikor beszélgetünk a stílusa normális (vagy hogy mondjam) nem ad konkrét jeleket, hogy lépjek egyel följebb.

Múltkor pl kerülte a tekintetemet, de néha azért rámmosolygott, de ez bármit jelenthet, sok fiúra rámosolyog.

Lehet hogy beleképzelem, de kicsit zavarba jön mikor velem beszélget, gyorsan beszél és nem néz a szemembe, de simán megeshet, hogy ezt másokkal is megcsinálja.

2017. nov. 4. 23:13
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ nektek is.


Én is gondoltam arra RENGETEGET, hogy csak kamu duma volt amiket mondott, de ugye amilyen makacs vagyok, próbálom nem belátni ezt.


És a félelem is sántít most hogy belegondoltam..... Ha nem mer fiuzni, mi az a sok fiú barát? 3 olyan eset volt, mikor fiúk elhagyták őt. Gondolom miért...


Amire még gondoltam, hogy a barátnőjétől kérdeznék néhány dolgot, hogy most tényleg van valakije... de nem tartom jó ötletnek.

2017. nov. 4. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!