Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a srác, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a srác, aki tetszik kétértelmű jeleket ad?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú, akivel egy suliba járok, van is vele közös órám. Már 1 éve tetszik és mostanában egyre többet beszélünk, viszont nagyon változó a hozzáállása hozzám. Gondolok itt arra, hogy míg egyik nap nagyon aranyos, bókol és érdeklődik, addig a másik nap egy-egy szóval válaszolgat és unottnak tűnik.

Gondoltam már rá, hogy tudtára adom, hogy tetszik. Viszont nem tudom, hogy ezzel a helyzettel mit lehet kezdeni.

Köszönök a válaszokat!


2020. máj. 15. 01:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Ha tudsz olyan témát felhozni ,ami a srác életében jelen lehet akkor azt ajánlom .

Ha idősebbek vagytok (16-17 évesek) akkor már lehet olyat kérdezni,(kicsit merészebb kérdés) ami alapján kiderül mit is szeretne tőled az illető.

Néha nem árt felpörgetni a dolgokat.

2020. máj. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

2 fontos kérdés:

1. Barátság akkor megvan vele?

2. Szoktál vele esetleg írni valamilyen közösségi oldalon?


Ha mindkettő nem:

Először is próbálj vele többet beszélni suliban, azután idővel ha úgy van és pont jó hangulata van, kérj el valamilyen profilt tőle


Ha 1. igen, 2. nem:

Szerintem itt az ideje hogy következő alkalommal ha úgy adódik akkor kérj el tőle egy elérhetőséget :D


Ha 1. nem, 2. igen:

Ez már jó, haladás, a lényeg hogy szépen lassan, beszélgess vele had ismerjen meg, barátság az első, szerelem utána jön


Ha mindkettő igen:

Ez a legjobb ami lehet, maga a tanács hasonló mint az előzőnél, írj vele, azután.. ha már érzed, hogy készen állsz és nem félsz, valld be neki :D


Amit leírtál azt sajnos nem tudom mitől lehet, lehet nem tudja kezelni az érzéseit és próbálja mutatni hogy "Figyi érdekelsz" de azért úgy mondva kelleti magát


Remélem tudtam segíteni, ha bármi lenne, privátban keress bármikor :D

2020. máj. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

01:59.

“A barátság az első ,a szerelem utána jön”


Egyetértek .

Sajnos sok fiú manapság már nem így gondolkodik.

(Tapasztalat)

2020. máj. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

2:11-es

De szerencsére vannak még, akik ezt a "régi" (de jó) szokást követik :D

2020. máj. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

2:18-as


Nekem igazság szerint a barátság az megvolt a fiúval csak az az egy probléma volt hogy onnan nem nagyon akart lépni .


De még mindig jobb az “először barátság aztán valami több” minthogy a fiú hogy “ amúgy én csak egy éjszakára gondoltam “

2020. máj. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nos ebben igazad van, mert még ha esetleg minden kissé rossz irányba fordul.. tudod hogy nem veszíted el teljesen, barátként mindig ott lesz
2020. máj. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezért jó egy meleg barát 🙂

Kicsit furcsa lenne azok után barátkozni azzal a fiúval ,akiről tudom hogy egyszer lefeküdt volna velem .


Ui.: 02:25

2020. máj. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy értem, hanem van egy eleve barátod és vele lenne valami, akkor ha besülne minden, barátként ott lenne


Identitástól függetlenül beszélek

2020. máj. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A “ meleg barátos “ dolog csak vicc volt .


De igazad van ,jó ha nem maradnánk “fasírtban” a fiúval és ez a kis “félrecsúszás” még mindig lehetővé tenné a barátkozást köztünk

2020. máj. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk és beszélgetünk is. Csak tényleg nagyon fura néha és ezért nem tudom őt hova tenni.
2020. máj. 15. 10:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!