Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes szeretnék lenni

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1 éve ért véget a párkapcsolatomnak. Életem értelme volt az a fiú. (Lány vagyok)

Teljesen túl vagyok már rajta, szóval úgy érzem, hogy nem azért akarok szerelmes lenni, hogy egy másik kapcsolatba meneküljek.

Csak szeretném megint azt az érzést érezni, amit akkor a barátom iránt. Hiányzik ez az érzés.

Én próbálok ismerkedni, de valamiért nem megy, nem vagyok szimpatikus az embereknek.

18 éves lány vagyok.


máj. 1. 20:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Értem. Nagy kérés lenne képet kérni?
máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet küldeni, ha nem gond.
máj. 1. 20:58
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Rendben, nem gond. Ne haragudj, de én meg nem szeretnék láthatatlanban ismerkedni, szerelmes lenni. Bele tudok esni emberekbe csak az írásképük alapján is, és volt hogy korábban csalódtam, mert külsőre nagyon nem tettszett az illető. Meg a valódi interakciói, gesztusai. Szerelemben fontos a kémia, a külső is. Láthatatlanban meg inkább már nem ismerkedek. Sok sikert a szerelemben. (:
máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ne erőltesd ezt a dolgot. Ahogy mondani szokták a szerelmet nem lehet irányítani/szabályozni/megtervezni stb. A szerelmet akár még 40 évesen is megtalálhatod.


Próbálj meg minél több új helyre menni. Hátha ott találsz pár érdekes embert. Új hobbikat is próbálj ki ahol megintcsak új emberekkel tudsz megismerkedni.


#3 válaszoló

A kérdező nem itt akar megismerkedni és szerelmes lenni...

máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyél szerelmes ha nem akarsz tobkremenni
máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

#1-3


Ki mondta, hogy veled akarna ismerkedni? Ezt az egeszet ugy kezelted, mintha privátban beszélgetnél valakivel. Fura vagy.

A kerdezo altalanos tanacsokat keresett.

Egyebkent ezt nem lehet eroltetni, de az sem megoldás ha várod mint a sültgalambot. Nyiss, menj uj tarsasagokba, ne legyel elutasito. A huzogatós appokat kerüld.

máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
55%
Szeretnél az lenni? Ez tök jó, én meg szeretnék milliárdos lenni.
máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Így van, nem itt szeretnék ismerkedni, szóval legyetek szívesek a privát "szia szerelmem" üziktől kímeljetek!

máj. 2. 04:52
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj. Járj el bulikba, rendezvényekre, múzeumba, klubokba, ahol új embereket ismerhetsz meg és akkkr sokkal nagyobb eséllyel fogsz találni olyat aki tetszik, mintha otthon ülnél.
máj. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Jah, képzelem mennyire szerelmes akarsz lenni…
máj. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!