Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha megtaláltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megtaláltam azt, akivel tökéletesen kiegészítjük egymást, de 20 évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés

Két éve ismertem meg, és mindketten beláttuk, hogy nem lehet semmi. De nem tudtunk elszakadni egymástól, mert annyira összeillünk. Nem a lila köd miatt mondom, volt időm ezt kitapasztalni, volt lila köd, meg voltak mélypontok is, most meg már csak csendben, de biztosan szeretem. Ha a személyiségünkről van szó, a kort nem számítva, akkor mondhatni lelkitársak vagyunk, bár ennek a létezésében nem hiszek, de olyan közel állunk hozzá, amennyire csak lehet.

A világnézetünk szinte teljesen megegyezik, az érdeklődési körünk annyira passzol, hogy hetekig tudnánk egyhelyben ülni és megállás nélkül beszélgetni, mindenben annyira passzolunk, hogy az nem igaz, és még a különbségeink is jobbá teszik az egészet (a korkülönbséget leszámítva persze) Szóval szellemileg és érzelmileg elképesztően egymásra vagyunk hangolódva.

Közben összejöttem mással, és nem volt rossz, de nem volt meg az a kötődés, hogy mindent meg akarunk osztani, és szinte szavak nélkül is értjük egymást, mintha mindig ismertem volna.

Ő is volt másokkal, de az egész nem működik, egyikünk sem tud fizikai kapcsolatnál többet kialakítani másokkal.

Két év alatt semmit nem csökkent ez az állapot, sőt, egyre jobban rajongunk egymásért. Ha a lelki részét nézzük, gyakorlatilag együtt vagyunk. De közben mégsem.

Sosem hittem abban, hogy nem csak hosszabb rövidebb kapcsolatokkal van tele az élet és pillanatnyi örömökkel, hanem lehet valami tartós és egyetlen, de mostmár azt gondolom, ha nem lenne ennyivel idősebb, vele le tudnám élni az életemet, mert annyira kiegészítjük egymást, még vitatkozni is jó vele, nem jelent gondot, hogy nem vagyunk egyformák.

De nem merek lépni, mert eddig sem tettük, ő azt gondolja nekem nem tenne jót, ha egy ilyen ,,öreg ember mellett hervadnék el’’ én meg azt, hogy ő valaki olyat érdemelne, aki képes az életszakaszának megfelelő dolgokat nyújtani neki, meg miért akarna valaki tapasztalatlant és szinte még gyereket.

Szóval csak annyi a gond, hogy érzelmileg és szellemileg nincs köztünk korkülönbség, csak kötődés.

De én most érettségiztem, ő meg már 15 éve dolgozik, saját mindene van, én meg a családommal lakom, és még csak most kezdem az egyetemet. Mire elvégzem és teljesen a magam ura leszek, lakással stb ő már a 40-es évei közepén, vége felé lesz.

Azt mondja nem nagy vágya, hogy gyereke legyen, inkább boldog valakivel, mint családapa egy olyan családban, ami nem az igazi, de nem tudom.

Annyi ,,jelet’’ adott, hogy ő akarná ezt, ha megerősíteném, hogy nem fogok ,,elhervadni’’, hogy már látom, hogy ez itt most csak rajtam múlik.


Mit tanácsoltok?


19/L (Ő 39/F)



2020. máj. 16. 11:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul titkolom ezt mindenki előtt, még a legjobb barátaim, szüleim sem tudják, ez mégjobban megnehezíti, mert ők is fontosak nekem, és tudom, hogy éreznék magukat, ha odaállítanék azzal, hogy van egy 20 évvel idősebb pasim, akit két éve ismerek, de nem szóltam róla. Nem kéne ezzel foglalkoznom, de nem akarom megbántani őket meg elveszíteni a bizalmukat.
2020. máj. 16. 11:40
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha belevágnátok lehet nem tartana sokáig, vagy örökké, de nem lenne az a rossz érzés, hogy nem mertétek megpróbálni. Ha két éve nem tudtok elszakadni egymástól, az már elég indok remélhetőleg a környezetednek is, hogy miért vágtok bele.

Egyébként is, te vagy a könnyebb helyzetben, ha pár év múlva rájöttök, hogy mégsem megy te huszonpár éves nőként pillanatok alatt tovább tudsz lépni.

2020. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Az elsővel egyetértek, lényegében nem veszít egyikőtök se semmit, ha megpróbáljátok, akkor majd rájöttök hogy tudtok így együtt lenni, vagy pedig lényegében a férfi egy legjobb barát szinten lesz


Szóval röviden mégegyszer:

Próbát megér, nem vesztesz semmit és ő se

2020. máj. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

De jó neki!!::))

Most meg jó , de később szakítani fogsz vele, ebben biztos vagyok.

2020. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
40 eves erett nokent biztos h egy aszott hereju 60 eves pasira fogsz vagyni? Inkabb nojj fel es keres egy korban hozzadillot.
2020. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
#5 senki nem mondta, hogy 20 év múlva is együtt lesznek. Lehet, hogy nem lesz tartós, de ha össze se jöttök, akkor lehet, hogy nagyon sokáig bánni fogod (mert a hibáit egyelőre nem tudtad kitapasztalni, emiatt utólag idealizálnád, és sajnálnád, hogy nem jött össze az elképzelt tökéletes kapcsolatod). Egyébként 39 évesen azt mondom, ritka éretlen lehet, ha egy 19 évesben találja meg a lelki párját, pár év múlva valszeg te fogod kinőni őt.
2020. máj. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ennek semmi értelme nincs, mert nem lesz tartós. Le lehet pontozni a 4.-et, meg az 5.-ket de sztem igazuk van, keress egy 18-20 éves fiatal srácot egy öregember helyett:)
2020. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Lehetséges az hogy ő volt neked az első?

Szerintem ezért érzed azt hogy ő a tökéletes pasi számodra.

Most meg jó mert ő is fiatal meg, de később mi lesz.

Bocsi, de ez elvesztegetett idő mindkettőtök számára.

2020. máj. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
30%
Nem akarok idiszkrèt lenni de nem ezt hìvjàk apakomplexusnak?
2020. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Ne hallgass mások véleményére. Éljetek az életeteket, legyetek boldogok, amíg tudtok. Menet közben úgyis kiderül hogy mennyit bír ki a kapcsolat.
2020. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!