Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » HELP! Tetszik nekem egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Tetszik nekem egy nálam 5 évvel idősebb fiú! Hogy érjem el hogy egyáltalán felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik nekem egy nálam 5 évvel idősebb fiú... Gondolom, nem nagyon szeretne ismerkedni (mivel hát... 5 év van köztünk) Vagy hát nem tudom. De az a lényeg hogy ráírtam már instagramon és messengeren (személyesen sajnos nem tudok vele találkozni:( )

Mivel kicsit ismertebb (cirkuszban “dolgozik”) így gondolom random fangirlektöl is kap üzenetet (így gondolom sok üzenetet kap egy nap). Szóval hogy érhetném el hogy legalább barátként ismerjem meg?


Ui.: Sokszor járok miatta cirkuszba :P



2020. febr. 22. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy tetszik neked, nem biztos, hogy meg kell ismerned. Végül is nem ismered, lehet, hogy a személyisége egyáltalán nem tetszene. Meg arra gondoltál, hogy mi van, ha barátnője van?


Plusz nem valószínű, hogy akár barátként is meg akarna ismerkedni veled, öt év az nagy különbség, és hacsak nem vagy jóval érettebb a korodnál, nem jönnétek ki jól.


Játj csak cirkuszba, álmodozz róla, aztán egyszer találsz egy elérhetőbb fiút :)

2020. febr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hogy néz ki?

lehet hogy tudok segíteni, mert szerintem ismerem a srácot.


fiú vagyok

2020. márc. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy vándorcirkusz?
2020. márc. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon odavan minden nő érte az tényleg igaz .


És ha elmondod hogy hogy hívják vagy küldessz róla képet lehet kiderül hogy öa barátom hacsak ezek a cirkuszos fiúk nem mind egyformák e 😅



amúgy hány éves vagy?

2020. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kérlek segíts !!! válasza:
Ha még nézed egyáltalán a válaszokat akkor megtudod mondani a nevét? Szerintem tudom ki lehet a bizonyos személy. Kettő tippem is van XD
2021. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ugyeeee

Nem az en pasimrol volt szo:D

2023. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!