Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma hülye voltam és rámozdultam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma hülye voltam és rámozdultam az egyik barátomra, aki kijelentte, hogy azóta már összejött azzal akivel eredetileg nem is akart. Mit tegyek, hogy kiverjem a fejemből a ciki viselkedésem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 20:43
 1/7 anonim válasza:
88%
keress magadnak gyorsan valaki mást
2020. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj olyat, ami leköti a figyelmed, bár nem hinném hogy annyit kéne rajta gondolkozni..


De például olvass, játssz, nézz filmet sorozatot, amit szeretsz csinálni :D

2020. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mást egyből ne keress meg mert csak megjobban ő fog járni a fejedben.

Csak egyszerűen foglald le magad valamivel és ne foglalkozz vele

Ő már másé és nem a tiéd

Felesleges erted?

Felesleges!

2020. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem egy önsajnáltató oldal, de azt hiszem egy picit kezdek depresszióba esni. Valami ötlet?
2020. máj. 18. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2es vagyok, tanácsom ugyanaz
2020. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szenderke ***** válasza:
100%

Ugyan. Nincs ebben semmi ciki. Szerintem bátor dolog volt, hogy mertél lépni. Arról meg nem tudhattál, hogy már összejött valakivel. Nincs ebben semmi ciki! :) Lesz még sok ilyen az életedben, ettől ne omolj össze.

Hidd el, hogy ez a bátorság az, amit manapság hiányolnak a pasikból. Nyugodtan merj máskor is lépni! Az se baj, ha 5-ből 4 visszautasít. Nem dől össze a világ tőle. Ott lesz az 5., akinek be fog jönni. ;)

2020. máj. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szenderke ***** válasza:
100%

Kieg.: Nem írtad, hogy fiú vagy-e vagy lány.

Ha lány vagy, akkor sem ciki: vállaltad az érzéseidet. Ebben nincs semmi szégyellni való!

2020. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!