Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnak a lányok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a lányok egy olyan fiúról, aki állandóan fehér pólóban és fekete nadrágban, fehér zokniban, fekete cipőben jár?

Figyelt kérdés
Nem ugyanazok a ruhái, van elég belőle, de mind ugyanolyan. Taszító lenne egy ilyen öltözködés, vagy semleges?

ápr. 29. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem sokat, legfeljebb fantáziátlan
ápr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Én férfiként mondom neked, hogy nem olyan bonyolult a jól öltözködés. Kell:

- sötétkék és szürke farmer (lehetőleg regular fit, a skinny nekem nagyon b*zis)

- fehér, fekete, navy póló

- fehér zoknik

- fehér cipő


Ezekből tudsz annyit kombinálni hogy egyáltalán nem leszel egyhangú. Én a minőségre megyek rá nem a mennyiségre. Minden ruhám márkás, felső kategóriás, viszont nincs belőle sok. A hollister pólók nagyon jók. Jó az anyaguk, letisztultak, ha izmos vagy, akkor nagyon jól illeszkedik rád és nincs telenyomva logóval. Cipő egy Nike airforce. Ha hűvösebb van, felveszel egy bőrdzsekit és minimális erőfeszítéssel stílusosan öltözködsz. Ha fel akarod dobni a szettet, akkor egy aviator napszemüveget és egy jó karórát felveszel. Egyszerű, letisztult öltözet amiben nem nézel ki bohócnak. Engem sem foglalkoztat a divat, de minden nap azért nem szeretnék ugyan úgy kinézni még akkor sem, ha igazából a kutyát nem érdekelné hogy megint úgy nézek ki mint tegnap. Szerintem neked sem jelentene nagy erőfeszítést kicsit felfrissíteni a ruhatárat azokkal amiket mondtam és garantálom hogy kapni fogod a bókokat. Manapság sok férfi úgy öltözködik mintha nő lenne vagy az ízlés teljes hiányában dobál magára olyan ruhákat amik először a keze ügyébe kerülnek, nem nehéz kitűnni közülük.

ápr. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök semleges. Ha az arca és a személyisége szimpi, akkor érdekelne, maga a ruha nem oszt és nem szoroz.
ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit gondolnék, hogy ez a stílusa. Szerintem ez is egy stílus, hogy mindig szinte ugyanúgy öltözik.
ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ilyen a stílusa.
ápr. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekelne veled ellentétben.
ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A ruha a kevésbé lényeges kérdés. Persze, meg kérdezném, hogy mi áll a stílusa hátterében, de választól függetlenül elfogadnám.
ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal rágerjednek, mihelyt meglátják!
ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ilyen a stílusa, nem gond ameddig nem igénytelen a ruhája. Pl: szakadt, koszos, büdös. A szakadt farmer az nyilván más. De pl egyéb ruhadarabok ha szakadtak az nem jó.
ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég egysíkúnak tartanám attól függetlenül, hogy az az állítólagos stílusa.
máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!