Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindig olyan lányok tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabor1652 kérdése:

Mindig olyan lányok tetszenek akiket én nem érdeklek, legalábbis nem úgy. viszont azok a lányok akiknek tetszem engem nem érdekelnek szerelmileg? van ötletetek miért van ez?

Figyelt kérdés

#szerelem #mmagány
2020. máj. 18. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Van hogy pech, van hogy épp rossz helyzetben van a másik vagy nem akar ismerkedni, nem úgy ismert meg ahogy te szeretted volna, vagy egyszerűen nem vagy az esete.


Mivel amit mondasz általános mindenkinél, szerintem az az ok mögötte hogy aki tetszik, azzal akaratlanul is máshogy viselkedsz és a legjobb arcodat szeretnéd mutatni. Nem akarsz vagy mersz olyan dolgokat csinálni, amik szerinted hátráltatnának, de közben a személyiséged részei. Görcsös vagy, kevésbé beszélsz, nem mersz kellően megnyilvánulni vagy kapcsolatba kerülni vele.


Viszont azok között akik neked nem jönnek be, nem feszengsz, laza és közvetlen vagy, azaz teljesen magadat tudod adni, ezért kitud alakulni egy kötődés a részükről. Jobban látják milyen vagy és megtetszik nekik valami benned, amiről alapból lehet azt gondolod hogy az elég nagy hátrány és el kell rejteni.

2020. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"domino effektus" :D


Az első válaszoló szerintem nagyon eltalálta, viszont az is lehet, hogy mivel te már eldöntötted valakiről, hogy ő neked tetszik ezért a másik, akinek te tetszel, egyszerűen nem tud úgy megragadni.


Azt pedig csak remélem, hogy nem vagy olyan, mint egy barátnőm, akinek furcsa mód az elérhetetlenség imponál.


Próbálj meg esélyt adni azoknak, akiknek te tetszel, lehet valami jó is kisűlhet azokból. :)

2020. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!