Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj és nagyon szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj és nagyon szeretem és együtt akarok lenni vele, de ő kicsit bizonytalan a dolgokkal kapcsolatban, mert változékony az "állapota". Mit tegyek? Sose volt kapcsolatom még lánnyal, ez új számomra. Többi lent, ha érdekel a zagyvaság

Figyelt kérdés

Röviden megpróbálom leírni a történetünket. Tetszett az első pillanattól fogva és elvileg én is neki, de a múltban történt pár dolog ami nagyon befolyásolta őt így alig tudtunk ismerkedni (mert állandóan rosszul érezte magát a bőrében)

De most meg együtt akar lenni velem, csak van ez a hülyeségesdije (=szokása🤦‍♀️) hogy akarja a kapcsolatot, de olykor meg nem (hamar elmúlik nála hogy "nem szeretné", mármint csak ezt érzi, mert magával akar foglalkozni). Én persze mondtam neki a szitut hogy nem baj, hisz én is ilyen vagyok lényegében és hűségesek is vagyunk egymással (nem csalnánk meg egymást ez hót biztos).

És ezzel az a baj, hogy én fel merném vállalni a barátaim előtt fixen (akikben megbízok és nem b.sz át) de viszont a szüleim nem tudják hogy én csak a lányokat szeretem (pedig pánromantikus homoszexuális vagyok vagy bi ezt még nem annyira tudom, de szerintem pán. ez nem is ide tartozik szoval mind1), ő elfogadja és azt mondta nem baj, neki tán tudják de nem veszik komolyan (szokásos:/).

Ha megkérdezné tőlem ezek ellenére is, hogy leszek-e a barátnője én egyből igent mondanék neki, de valamiért félek is belevágni egy kapcsolatba mert ez az első.


Ha valami nem tiszta nyugodtan írd meg bárhol és elmagyarázom.

Normális válaszokat előre is megköszönöm. (Én 18L, ő meg 17L, ha valakinek nem esett volna le, hogy lányxlány a szituáció)



2020. máj. 20. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem, ha bizonytalan a dolgában akkor még várj egy kicsit rá amíg nem tisztázza pontosan mint szeretne. Ha igazán veled akar majd lenni akkor együtt lesztek. Drukkolok nektek!
2020. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Először is: Köszönöm szépen✌ :).

Másodszor: Régebben is mondta, hogy velem akar lenni, csak időbe telik. Hát igen, ahogy Te is mondtad várni kell. Én megteszem (nem csak azért, mert az egész életemet várnék egy személyre ha nagyon szeretem, hanem csak mert szeretek várni😂)

2020. máj. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!