Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiküszöbölni...

Hogyan lehet kiküszöbölni hogy illuminált állapotomban ne egyből a rendőrséget hívjam minden zagyvasággal?

Figyelt kérdés
Időszakonként változom,éppen milyen sérelmeim vannak.Volt egy idő,mikor az üvegek idegesítettek,hajigáltam őket,és még lehetne sorolni.Most meg előjött ez ,nem értem miért,csak ugye ez nem bulivonal,nem tetszik nekik,nem akarok gondot,főleg mivel egy számról hívom őket.Mi ez a késztetés,fogalmam sincs,mivel védekezhetnék ellene,mivel kívülről tudom a számukat ? Hogyan előzzem meg ?
2018. okt. 2. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne rúgj be?!
2018. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj sürgősen alkoholelvonóra! Az agyad totál felmondta a szolgálatot!
2018. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még józanul pörgesd le a fejedbe, gyakorold be, hogy mit csinálsz amikor legközelebb rád jön/ milyen körülmények között hívhatod valóban fel a rendőrséget.
2018. okt. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!