Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érezhetem emiatt így magam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovemeharder kérdése:

Érezhetem emiatt így magam?

Figyelt kérdés

3 és fél éve kezdődött ez az egész. Volt egy srác aki olyan jeleket küldött felém, amikből arra következtettem, hogy tetszem neki. Egyszer-kétszer beszélgettünk, volt hogy ráírtam, mindig voltak olyan nekiindulásai, ami után arra lehetett számítani, hogy mostmár alakul valami. Emellett elég nagy baráti társasága is volt akik szintén figyelemmel kísértek engem. Ez ment 2 tanévig majd elballagott. Ezekután nekem megtetszett egy másik srác akivel viszont barátok lettünk. Sokszor viselkedett velem úgy mintha többet érezné irántam, ez csak 1 tanévig tartott, majd elballagtunk. Ezekután is beszélgettünk de nemrégiben ez is megszakadt. Aztán kb 1 hónappal ezelőtt láttam az elsőként említett fiút, aki ugyanúgy bámult mint régen.

Nagyjából 1 hete eléggé pocsékul érzem magam. Elfogott a reménytelenség, azt érzem, nem találom a helyem, kevesebbet eszek. Egyszerűen csak nem érzem jól magam. Úgy gondolom hogy ennek a két sráchoz van köze. Úgy érzem most jöttem rá igazan, hogy nincs többé okom reménykedni. Már elég régóta azt érzem, hogy vége, nem érzek irántuk semmit, de mégis most jutottam el igazán arra pontra, hogy nem reménykedem már, illetve hogy eltudom engedni őket.

Szerintetek lehet hogy azért érzem így magam, mert elvesztettem a hitemet bennük, vagy abban hogy ezekből lehet valami több is?



2020. máj. 20. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, érezheted.
Nem, valami más az oka.
18 szavazat
 1/3 Thispain ***** válasza:
It's a good question.
2020. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Yea it definitely is
2020. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet h csak vagysz mar ra h vki legyen melletted, de az is lehet h pont az a fiu kell.

Nekem us van olyan fiu aki osztalytarsam volt es meg mindig joban vagyunk bar nem ugy h beszelgetunk de pl nemreg volt buli akk elvagyunk szkval nem keruljuk egymast stb. Es bar nekem lett mas baratom kb ezert nem is jottunk ossze de egesz 2 ev alatt mindig volt vmi erzelem ami maradt koztunk es maig van es tudom h siman osszejohetnenk ha akarom. Es nekem is ugyvolt h ha egy iseig nem latom akk elvagyok de amint megint talalkozunk akk feljonnek az erzesek es elgondolkozol h lepjek-e.

Es nem lepni felek csak ugyvagyok h elvagyok attol igy is szoval joban vagyink stb es egysnlore nem akarok mas kapcsolatot. Ugyh sztem kuldj valami jelet max elutasit, de attol jol fog esni neki.

2020. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!