Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni hogy a barátom ne legyen függő?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 14:53
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:
azért az nem
2021. jan. 6. 16:40
 52/60 A kérdező kommentje:
egyébként azóta már jobb a helyzet, nem csak a játékot nyomja hanem velem is van
2021. jan. 6. 16:47
 53/60 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, és mondd meg neki hogy ez neked rossz. Ha nem hat ez sem, te nem tudsz mást tenni nagyon :/
2021. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
Írtam már hogy egy jó ideje már jobb, mostmar mindig játszik
2021. jan. 27. 20:39
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Régen rengeteget gépeztem, de nem voltam függő és ő se biztos hogy az.

Én kinőttem belőle simán, már tökre nem tudnék órákra leülni játszani mert értelmét se látom meg semmi. Én azért csináltam mert menekültem a valóságtól és a játékban találtam rá a menedékre. Ha azt akarod hogy a barátod veled foglalkozzon nem írogatni kéne egyébként, én pl nem is szeretek nagyon írásban beszélni, személyes találkozásnak van csak értelme kb.

2021. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:
Hát evvel az a baj hogy csak ritkán tudunk találkozni heti 2x suli után, szülők nem engedik a többet, suli miatt is
2021. jan. 28. 09:53
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nem fog felnőni.

Reggel estig gepezik jarvany elott is? Ha igen, akkor nem fog működni a kapcsolat. Nem fog veled foglalkozni eleget, neki játék szórakoztatóbb...

2021. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:
Már jobb azóta, többet fogalkozik velem, a járvány első hullámába nem is találkozhattunk, most még tudunk, és már jobb
2021. febr. 2. 13:14
 59/60 terminator9000 ***** válasza:

Nekem sok hobbim van(szerintem), rajzolás motorozás, videnyójátek,edzés , gördeszka

Ezmellett gépész suli és így is Csajommal töltöm/tölteném a legtöbb időt

2021. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 terminator9000 ***** válasza:
Előző vagyok örülök hogy jobbeltt köztetek a kapcsolat! Ne mindig halgass gyikre ha van egy pici párkapcsolati baj spamelik azt hogy szakítsatok, elején hogy minden szar me lese szar ott megértem de már változtatott magán érted, tudom hogy többre vágysz, mindenki többet akar, idővel összeköltözhettek akkor talán sok is lesz egymásbol
2021. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!