Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mit reagáltok arra, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit reagáltok arra, ha egy olyan lánynak tetszetek, aki nektek nem tetszik?

Figyelt kérdés

ápr. 26. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen. Igazából sosem próbálkozott be, így nem kellett elutasítanom, de mindenképp kedvesen offoltam volna ki, ha úgy alakult volna.
ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudatja velem, akkor semmit. Ha igen, innentől fogva két lehetőség van. Az első, hogy amúgy szép lány/jó a személyisége csak eddig valamiért nem figyeltem fel rá kifejezetten. Ha ez a helyzet, akkor meginvitálnám valahova. Ha tényleg kifejezetten nem jön be valami miatt, akkor természetesen visszautasítanám. Viszont nekem volt egy-két kemény visszautasításban illetve átbaszásban is részem, így próbálnám kifejezetten hangsúlyozni, hogy nincs vele probléma, és hogy becsülöm és tisztelem amiért ezt el merte nekem mondani. Biztosra mennék, hogy ne bántsam meg, és hogy ne essenek rajta olyan lelki sebek mint rajtam, és még sok ismerősömön.
ápr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Attól függ, pontosan mit takar a "nem tetszik".

Ha simán arról van szó, hogy simán csak "nem szép", akkor talán... Ejj, ha az Isten egy ilyet adna, még el is fogadnám, amilyen pangás van.

Ha viszont undorítónak tartom, akkor még a nagy pangás ellenére se kísérelnék meg semmiféle szerelmi kapcsolatot kialakítani vele.

ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hmm volt ilyen barátnőm pár hónapig

Rám mozdult én bele mentem nem jött be se belsőleg se külsőre,nem azt mondom hogy csúnya volt inkább átlag alatt picivel de úgy voltam vele hogy nincs senkim éppen ill lehet hogy ki alakul valami érzelem hát nem így lett

Tudom aljas dolog volt kihasználni de ez az igazság

ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem volt ilyen, viszont nyilván nem lett belőle semmi. Nem a lánnyal volt a gond, hanem én vagyok meleg, így sajnos bármennyire is szép és kedves a lány, nyilván nem lesz belőle semmi. Ezt nyilván meg is mondtam neki, miután félrevonultunk, és szerencsére megértette, szóval “jól” alakult végül a dolog.
ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!