Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon izgulok az első alkalom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulok az első alkalomtól, hogyan kéne rá felkészülnöm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég kerültem be egy kapcsolatba, viszont még szűz vagyok és igazából megbeszéltük, hogy átmegyünk filmezni, tudom, hogy ez merre fog kilyukadni, viszont én félek ettől az első alkalomtól. Hogyan kéne lelkileg felkészítenem magamat erre?

2020. máj. 31. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
No, ha tudod, hogy ez "merre fog kilyukadni", akkor minden rendben van. :-))
2020. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Ezeregy YouTubevideót és cikket találsz erről a "tabubb" dolgokról. Amugy elmondták a lényeget. Óvszer,lazítsatok,megfelelő előjáték,egy szál rózsának melyik lány nem örül,és kommlnikáljatok közben, bár ez egy kapcsolat alapja. :)
2020. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az óvszer felvételt gyakorolhatod otthon előtte :-)
2020. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Milyen volt? Milyen hosszú volt? 21 évesen én még nem sexeltem :/
2020. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!