Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Szegedi Tudományegyetem...

A Szegedi Tudományegyetem Programtervező informatikus szakán első évben mennyi szabadidőm van, ha rendesen felkészülök mindig, amikorra kell?

Figyelt kérdés
Valami tapasztalat esetleg? Oda készülök jövőre.

2018. febr. 1. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudjuk ki/mi vagy.
2018. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted? Tapasztalatokat várok első sorban.
2018. febr. 1. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az első válaszolónak van igaza. Van akinek nehezebben megy, van akinek nem.

Például, ha elolvastál egyetem előtt 2 500 oldalas c++ programozás könyvet mint én (habár én mérnök infora járok), akkor a programozás része könnyű lesz, de láttam sokakat elvérezni ezen.

2018. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bőven az emelt érettségi felett vagyok, nem is a programozás része miatt aggódom, legalábbis így az elején. A többi tantárgy nem olyan gázos az elején?
2018. febr. 1. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd átküldöm a Matek 1 tematikáját például. :D
2018. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

itt a programozás alapjai kurzus anyaga ( [link] ha ezek mennek sok időt megspórolsz, szerintem ez a legtöbb időt felemésztő tárgy.


Másik a kalkulus ( [link] ehhez is ott vannak mellettük a videók) heti 2 óra készüléssel bőven megajánlott jegyet lehet kapni (és akkor nem kell vizsgázni)


Ezen kívül még van kb 3-4 tárgy, de azok tényleg nem húzosak, inkább ezen a kettőn szoktak az emberek "elvérezni".


Másik kérdés, hogy bejársz-e előadásokra (amikor egy nagy teremben beszél a tanár másfél órán keresztül) vagy csak a gyakorlatra (amikor pl gépen programoztok vagy matekoztok egy teremben kb 20an) én egész suli alatt a 3-4 kötelező előadáson kívül egyre se jártam be, így elég sok szabadidőd tud lenni. :D

2018. febr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az összes választ.


A gyakorlatok nem tűnnek nehéznek, mondjuk csak átfutottam gyorsan rajuk, majd jobban átnézem :) A matekot pedig nézegetni fogom szeptemberig, sokat segítettél, köszi!

2018. febr. 3. 13:12
 8/9 anonim válasza:
ha megy a dolog akkor minden idő a tiéd.
2018. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jol hangzik

Koszi

2018. febr. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!