Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány a suliból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliból, de nem merek nyitni felé, és szerintem ő sem felém. Hogy tegyem meg az első lépést?17l

Figyelt kérdés

Így a sztori elején leszögezném, hogy mind a ketten lányok vagyunk


Szóval már kilencedik óta nézzük egymást távolról, meg néha beszélünk instán pár szót, ha reagálok valamit a storyjára. De úgy érdemlegesen egyikőnk sem lép semmit, mind ketten túl félénkek vagyunk hozzá. És ja... Nem mondanám, hogy szerelmes vagyok, meg ilyenek, de két és fél éve tetszik. Ő nem tudom, hogy ő hogy áll hozzám.

Most nem tudok odamenni hozzá élőben, mivel távoktatás van, nem egy településen lakunk. Plusz nem hiszem, hogy lenne bátorságom hozzá. Szóval gondolom üzenetben kéne kezdenem valamit. Elvileg nem lehet hatalmas a gond, van közös érdeklődési körünk is. Illetve biztos vagyok benne, hogy ezúttal nem olyan lányt "fogtam ki", aki csak a srácokat bukik... Viszont fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjek beszélgetést.


Egyáltalán, hogy tegyem meg az első lépést? Valami tipp?


2020. jún. 1. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Velem is történt hasonló, de nálam az igaz szerelem volt, és elék pocsékul, de bevallottam neki, tudtam, ha nem teszem, csak bánni fogom a későbbiekben. Amint említetted, olyanról van szó, akit valószínűleg érdekelnek a lányok. Egyel kevesebb félni való. Ha dominánsnak érzed magad a kapcsolatban, akkor muszáj lesz neked először lépned. Írj rá valami olyannal, ami kapcsolódik egy tulajdonságához, pl érdeklődik a csillagok iránt, te pedig felhozol neki egy ahhoz kapcsolódó kérdést. Elég lehet egy "Szia, tudom, eddig még nem nagyon beszéltünk, de szeretnélek megismerni, eddig nem olyan sok alkalom adódott erre, ezért bátorkodtam neked írni ^^'". Remélem tudtam valamit segíteni, sok sikert hozzá <3
2020. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A beszélgetés közben esteleg csak úgy említsd meg neki? Mármint valamire írhatnád, hogy 'Ezért kedvellek ennyire' esetleg valami smile?

Vagy, ha romantikusabb típus vagy, akkor írhatsz neki verset. (Ha kell segítség, szólj).


Üzenj neki a storydban? Ha csak utalni szeretnél rá.

Ha nem zavar, hogy mások is lássák.

Úgy értem. Beszélgettek. Mond neked valamit, ami nagyon tetszik.

Írd ki: amikor a crushod bla bla bla*amit írt*


Vagy. Írj rá, amikor azonnal válaszol, írd ki storydba: Amikor azonnal válaszol.❤


Ohh. Kicsit előre szaladtam...


Egyszerűen írj rá, hogy milyen napja volt. Vagy kérdezz rá valamire a közös érdeklődésetekből.

'Szia. Xy akkor most meghalt, vagy csak elájult? Gondoltam téged kérdezlek meg mert tudom, hogy mennyire szereted ezt a sorozatot és biztosan tudod.' Ezután már csak reagálnod kell rá, amit ír, megfogni valamit és arról kérdezni, vagy te írsz valamit. (Fontos, hogy kérdezz, mert látja,hogy érdekel az ő véleménye)

'Nem, csak elájult. ZZs fog majd rátalálni'

'Zzs? De ő nem jk-ban volt?'

...

Valahogyan így gondoltam.

...

Egy barátnőmmel úgy tartjuk fent a kapcsolatunkat, hogy fura, véletszerű kérdéseket teszünk fel.(mindketten melegek) Bármikor, bármilyen helyzetben, akármit.

Esetleg valami ilyen kérdéssel is ráírhatsz.

'Mit tennél, ha egy rózsaszín-sárga csíkos űrlény szeretne veled barátkozni és megkérne, hogy nálatok lakjon?'


Remélem legalább egy picit tudtam segíteni. Mindenféleképpen szólj, ha sikerült összeszedned a bátorságod. :)

2020. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket~ igazából még annyira nincs bátorságom, de majd igyekszem~

Nem szeretnék rögtön verssel kezdeni viszont... Azt hiszem az talán túl nyomulós lenne hirtelen a semmiből.

Igazából nem mondanám magam a dominánsabb félnek. Viszont tudom, hogy ha én nem kezdek valamit, akkor ő tuti nem fog észrevenni 😅👉👈

2020. jún. 1. 23:38
 4/4 anonim válasza:
Beszélgess vele, ismerd meg, bokolj neki esetleg..
2020. jún. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!