Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az pozitív dolog, hogy elhívom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az pozitív dolog, hogy elhívom találkozni azt a lányt aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem, sokszor beszélgetünk. Úgy gondolom, hogy elmondom neki személyesen mit is érzek iránta egy séta keretében. Nyugodtan, úgy hogy nem zavar minket senki. Elég félős a természetem, de úgy érzem nekem kell megtennem az első lépést. Nem leírni akarom, hanem elmondani neki az érzéseim. Viszont nem igazán félek ettől a dolgotól, van egy egészséges kis izgalom bennem, de ennyi. Ha nemet mond se fogok összeomlani, mert úgy érzem legalább megpróbáltam és megnyugszik a lelkem. /kíváncsi vagyok, hogy más hogy látja ezt a dolgot/

2019. jan. 29. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg! Nem veszíthetsz semmit vele 😉
2019. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így érzem! ;)
2019. jan. 29. 15:24
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Nem bazeg ez csakis negatív
2019. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is támogatlak! Nincs veszteni valód! :)
2019. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kismaci23 ***** válasza:
100%
Sok sikert
2019. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2019. jan. 29. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!